Інтернет магазин - 7 Сорок

Стабілізатори напруги - Діа-Н (Україна)

Потужність (кВт): 3.0
Призначення: для насосної станції, пральної машини, морозильної камери, мікрохвильовки, роботи після генератора
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 3750 Грн.
Потужність (кВт): 3.0
Призначення: для насосної станції, пральної машини, морозильної камери, комп'ютера, мікрохвильовки
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 2970 Грн.
Потужність (кВт): 0.6
Призначення: для котла, телевізору, холодильника, морозильної камери, комп'ютера
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1615 Грн.
Потужність (кВт): 0.6
Призначення: для котла, телевізору, холодильника, комп'ютера
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1569 Грн.
Потужність (кВт): 0.30
Призначення: для котла, телевізору, холодильника
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1368 Грн.
Потужність (кВт): 1.0
Призначення: для котла, насосної станції, холодильника, морозильної камери, комп'ютера
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 2470 Грн.
Потужність (кВт): 2.0
Призначення: для котла, телевізору, комп'ютера, мікрохвильовки
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 2720 Грн.
Потужність (кВт): 0.30
Призначення: для котла, телевізору
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: релейні
Ціна: 1338 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Стабілізатори напруги зараз знижок немає.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Стабілізатор напруги Діа-Н

Стабілізатор напруги це електронний або електромеханічний пристрій, основним завданням якого є регулювання вихідної напруги у вузькому діапазоні. Стабілізатор контролює напругу, яка подається на вхід пристрою, реагує на її зміну, коригує її до необхідного значення і подає на вихід необхідну номінальну напругу для безпечної роботи підключених споживачів.

Стабілізатори напруги Діа-Н - це цифровий електротехнічний пристрій, призначений для забезпечення захисту підключених побутових приладів від перепадів напруги в основний електромережі, а також коротких замикань. Стабілізатори Діа-Н відрізняються високою швидкістю реакції на зміну вхідної напруги. Компанія ТОВ ДІА-Н виробляє спеціалізовані стабілізатори різних типів: для котлів опалення, для холодильників, для пральних машин і ін., а також стабілізатори, які розраховані на весь будинок, квартиру, офіс і ін.

Історія торгової марки Діа-Н бере свій початок в 1993 році, коли була заснована виробнича компанія. Ключовим вектором розвитку і роботи компанії є розробка, а також виробництво різного електроустаткування. Наприклад, колишні фахівці конструкторського бюро львівського заводу радіоелектронної медичної апаратури розробили, а також організували серійне виробництво імпульсних перетворювачів напруги, які використовуються для харківських тракторів. Варто відзначити, що дана розробка і на сьогоднішній день успішно використовується при виробництві вітчизняних тракторів. Імпульсні перетворювачі продемонстрували високу надійність, що дозволяє їм працювати практично безвідмовно протягом багатьох років в умовах наших реалій.

Одним з ключових етапів історії торгової марки ДІА-Н став 2005 рік. Саме цей рік став відправною точкою для початку виробництва стабілізаторів напруги ДІА-Н модельного ряду СН. Ця подія має свою передісторію. В кінці 2004 року засновник ТОВ «Діа-Н» встановив в своєму будинку автономну систему опалення. Однак, виявилося, що коливання і скачки напруги в електромережі призводять до некоректної роботи опалювального котла. Регулярно відбувалося аварійне відключення котла опалення. Як наслідок, температура повітря в приміщенні постійно опускалася. Працівники, які здійснювали монтаж опалювального обладнання лише розводили руками. Однак, вони відзначили, що суть проблеми в коливаннях напруги і вирішити її зможе прилад, який забезпечив би автоматичне коригування та підтримання напруги на необхідному рівні для стабільної роботи котла. Саме тоді конструкторським бюро був розроблений і створений перший стабілізатор напруги Діа-Н. Це був пристрій матричного типу, в якому перемикання обмоток автотрансформатора здійснювалося за допомогою реле. Це був простий аналоговий прилад, в якому навіть не було індикації рівнів напруги.

Наступним ключовим моментом для торгової марки «ДІА-Н» став 2008 рік. Молоді вчені ВНЗ «Львівська Політехніка» розробили і створили принципово новий модельний ряд релейних стабілізаторів Діа-Н. Пристрої були створені на базі мікроконтролерів ATMEL. Модернізовані стабілізатори напруги ДІА-Н були спеціально адаптовані для експлуатації в умовах вітчизняних електромереж. Кожен апарат являє собою швидкодіючий цифровий електротехнічний пристрій, основним завданням якого є забезпечення підключених споживачів стабілізованою напругою, якість якого відповідає жорстким європейський нормам і стандартам. Також, в стабілізаторах напруги ДІА-Н зразка 2008 року була реалізована індикація вхідної напруги (напруга основної мережі електроживлення), вихідної напруги (стабілізована напруга), а також рівня споживаної апаратом потужності. На даний момент компанія «Діа-Н» займається виробництвом стабілізаторів напруги спеціально для різних об'єктів. Наприклад, ви можете вибрати і купити стабілізатор напруги для котла, стабілізатор для холодильника, стабілізатор напруги для пральної машини, стабілізатори напруги для насоса і т.д. Також торгова марка Діан випускає стабілізатори напруги для приватного будинку, стабілізатори для офісу і т.д.

Отже, чим же відрізняється компанія «ДІА-Н» від конкуруючих брендів на ринку України? Розробники ТОВ Діан відрізняються своєю науковою впертістю. Це головний фактор, який постійно мотивує їх на розвиток, вдосконалення. Розробники постійно покращують як силову частину стабілізаторів, так і відточують якість програмного забезпечення для мікроконтролерів. Компанія «Діа-Н» постійно розвивається, виконує різні замовлення і розробки, що дозволяє інженерам збільшувати свій досвід і відточувати свої навички.

Регулятори напруги Діа-н призначені для забезпечення стабільною напругою (220 +/- 6%В) побутових електроприладів, потужність споживання яких від 300 до 3000 +/- 10% Вт.

Для опалювального котла вам підійде: ДІА-Н СН-600-м, СН-300-м.

Для холодильника досить буде: ДІА-Н СН-300-м або СН-600-х.

Для насосної станції стабілізатори на 3 кВт: ДІА-Н СН-3000-М, СН-3000-А.

Зверніть увагу, що дані стабілізатори релейні, при зміні напруги в мережі вони будуть клацати. Якщо ви хочете вибрати стабілізатор для побутової техніки телефонуйте або пишіть нашим фахівцям в інтернет-магазин 7sorok.ua. Вони допоможуть підібрати оптимальне рішення, а також розкажуть про особливості і проконсультують Вас щодо вибору та експлуатації.

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2021 г.