Стабілізатори напруги для телевізору
Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:
Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:
Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.
- Оплата банківською картою.
Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard. - Оплата готівкою.
Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях. - Безготівкова оплата.
У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер. - Розстрочка.
Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів. - Онлайн-банкінг.
Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.
В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.
Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.
- Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
- Доставка по Києву - Уточнюйте
- Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
- Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
- За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
- Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.
Стабілізатор напруги для телевізора
Телевізор - це те, що практично постійно перебуває в роботі, коли ви вдома. І хоча зараз телевізори витісняються комп'ютерами і ноутбуками, вони, тим не менш, є майже в кожному будинку і ми за звичкою включаємо їх, щоб дізнатися якісь новини, щоб не було нудно і з інших причин, які для кожного свої. Саме тому ми радимо вам убезпечити цей побутовий прилад, купивши стабілізатор напруги для телевізора в нашому інтернет-магазині 7sorok.ua.
Що таке стабілізатори напруги і для чого вони використовуються?
Це механічні та електронні пристрої, які вирівнюють нестабільну напругу в електромережі і подають чисті 220 Вольт для побутової техніки в будинку або квартирі. Механічні стабілізатори напруги також називаються релейними, а електронні стабілізатори напруги - сімісторними. Вони відрізняються за принципом роботи та швидкістью реагування на зміни вхідної напруги. Також можна відзначити, що сімісторні стабілізатори більш довговічні за рахунок електронної системи управління, і саме тому вони як мінімум в два рази дорожче, ніж релейні. Також вони стабілізують нестабільну вхідну напругу всього за 20 мілісекунд, коли релейні апарати реагують за час від 1 секунди і вище. В роботі сімісторні стабілізатори практично безшумні, а релейні, навпаки, видають характерні клацання реле. Саме через це релейні апарати частіше виходять з ладу - кількість спрацьовувань реле обмежена виробників, і такі стабілізатори більше зношуються в процесі експлуатації. Як правило, термін служби релейного апарату - близько трьох років, а сімісторного - від п'яти і вище.
Для чого потрібні стабілізатори напруги?
Стабілізатори напруги використовуються як для цілого будинку або квартири, так і для окремо взятих локальних споживачів. Дуже часто набувають стабілізатори для газових котлів, холодильників або телевізорів. На останньому варіанті ми б хотіли сьогодні зупинитися докладніше, і розповісти вам про те, як правильно вибрати стабілізатор напруги для телевізора, яких виробників варто розглянути і якої потужності стабілізатор вибрати. Все це дуже важливі питання, і ми постараємося на них відповісти дуже інформативно.
Чому вам варто купити стабілізатор напруги для телевізора?
Якщо у вашому будинку є хоча б найменші перебої з електрикою - наприклад, воно часто відключається, напруга просідає до 160 Вольт або, навпаки, скаче до 240 і вище - вам обов'язково варто подумати над покупкою стабілізатора напруги для всього будинку або квартири або хоча б для найдорожчої техніки, такої, як холодильник, телевізор, домашній кінотеатр, пральна машина і т.д. Ця побутова техніка більше інших потребує захисту. До того ж, якщо стрибок відбудеться тоді, коли вся техніка буде працювати одночасно, велика ймовірність того, що ви позбудетеся всього відразу - всі прилади згорять і навряд чи будуть підлягати відновленню. Самою ж головною проблемою є те, що від перепаду напруги може спалахнути будь-який прилад, а разом з ним - і весь будинок, що вже неймовірно небезпечно і коштує витрачених коштів на запобігання цього лиха.
Стабілізатори напруги якої потужності необхідно купити для телевізора?
Тут, звичайно, все залежить від потужності, яку споживає ваш телевізор. Якщо це великий плазмовий екран на половину стіни, він, без сумнівів, може зажадати і 2 кіловати, і навіть більше. Однак, в основному, це стандартні невеликі потужності, починаючи від 250 Ватт і вище. Вам обов'язково варто з'ясувати споживання потужності вашим телевізором перед покупкою, а наші менеджери легко допоможуть вам підібрати потрібну модель. Також зверніть увагу, що для стабілізатора обов'язково потрібен запас по потужності, тобто до необхідної цифри потрібно додати ще 30 відсотків для стабільної роботи навіть в умовах низького вхідного напруги. При низькій вхідній напрузі стабілізатор втрачає потужність, і якщо ви берете показники впритул до тих, що потрібні для роботи телевізора, є ймовірність, що стабілізатор відключиться, і, звичайно, вимкне телевізор, прийнявши цю ситуацію за аварійну.
Кращим рішенням буде звернутися за допомогою до наших фахівців, і тоді ви точно не прогадаєте з вибором і вам не доведеться згодом міняти апарат на більш потужний.
На яких виробників варто звернути увагу при виборі стабілізатора напруги для телевізора?
На нашому сайті представлені наступні виробники стабілізаторів напруги для телевізорів: LVT, ДІА-Н, Voltok, Volter, Maxxter, Nik, Прочан Awattom, LogicPower, Luxeon, Energenie, Phantom, ЕЛIМ, ИЕК, SinPro.
Найбільш популярними виробниками по праву вважаються компанія LVT (Україна, Львів), ДІА-Н (Україна, Запоріжжя), Volter (Україна, Київ) і SinPro (Україна, Харків).
Які стабілізатори напруги для телевізорів радять брати майстра і монтажники?
Всі майстри однозначно заявляють, що вибір залежить тільки від ваших потреб і переваг, і тому важливо враховувати, що саме потрібно вашому телевізору і чого, в свою чергу, хочете від стабілізатора ви самі. Ви повинні виділити певний бюджет і дотримуватися його у виборі, а також розуміти, якого типу стабілізатор вам потрібен. Ви можете зважити всі переваги і недоліки симісторних і релейних стабілізаторів напруги, вибрати потужність апарату і сміливо телефонувати нам! Все інше ми зробимо за вас.