Безперебійники (ДЖБ) Леотон Бастіон

Номінальна потужність: 500 Вт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 14800 Грн.
Номінальна потужність: 0.9 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 21000 Грн.
Номінальна потужність: 2,2 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 38400 Грн.
Номінальна потужність: 1,2 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 12690 Грн.
Номінальна потужність: 1,2 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 21000 Грн.
Номінальна потужність: 2,0 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 38400 Грн.
Номінальна потужність: 2,0 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 24000 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Безперебійники (ДЖБ) зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - Уточнюйте
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Джерела безперебійного живлення «Бастіон»

Рекомендуємо вам звернути увагу на джерела безперебійного живлення від торгової марки "Леотон Бастіон". Вироби серії «Леотон» зарекомендували себе як дуже вдалі джерела безперебійного живлення. У цьому розділі інтернет-магазину "7сорок" ви знайдете величезну кількість представлених моделей безперебійників в приємному співвідношенні ціна-якість.

Джерела безперебійного живлення, скорочено ІБП, потрібні для того щоб підтримувати автономно електропостачання приладів в ситуації, коли електропостачання було повністю відключено, є часткові несправності або ж мають місце бути перепади напруги.

Кожна друга причина несправності електроприладу доводиться на перепади напруги або стабільного відключення електрики. Є ряд електричних приладів, для яких небажано раптове припинення подачі живлення. Це пристрої, які не можуть автоматично вимкнутися або перезавантажитися без участі оператора: сервери, комп'ютери, пристрої зв'язку і інші. Щоб уникнути несприятливих ситуацій їх підключають до джерел безперебійного живлення (ДБЖ). Вони підтримують роботу електричних пристроїв в середньому протягом 10-15 хвилин. Вважається, що цього часу цілком достатньо, щоб оператор зміг коректно завершити роботу чутливого до перепадів напруги обладнання. На сьогоднішній день виділяють кілька найбільш затребуваних видів ДБЖ: резервні, інтерактивні, з подвійним перетворювачем.

У нашому інтернет-магазині "7сорок" представлені основні моделі безперебійників різної потужності. Для того щоб вам було легше визначитися який же тип ДБЖ підходить саме вам, зупинимося детальніше на їх основних характеристиках.

 • ДБЖ резервного типу. Це тип джерела безперебійного живлення, принцип дії якого полягає в перемиканні обладнання на резервний акумулятор (є складовою частиною ІБП) при виникненні збоїв в живленні. Його основними плюсами можна назвати: простота, економічність, компактність. Зазвичай їх застосовують для захисту домашнього комп'ютера і побутових електроприладів від короткочасних відключень електропостачання.

 • ДБЖ інтерактивного типу. Це тип ДБЖ, здатний регулювати вихідну напругу при зниженні або підвищенні напруги на вході в широкому діапазоні - без перемикання роботу від акумуляторів. ДБЖ даного типу поділяються на пристрої з апроксимувати синусоїдою і повністю синусоїдальним вихідним напругою. Його основні плюси: компактність, економічність, стабілізація вхідної напруги, невисока вартість. Зазвичай його купують для захисту груп комп'ютерів, для невеликих серверних.

 • ДБЖ з подвійним перетворювачем. Це тип ДБЖ, в якому електроенергія перетворюється двічі - вхідна напруга низького якість в постійну напругу внутрішньої шини, і з нього формується вихідна напруга з еталонними характеристиками. Час перемикання на роботу від акумуляторів в онлайн ІБП дорівнює нулю. Його основні переваги: постійна стабілізація напруги і частоти, повна фільтрація імпульсів і високочастотних перешкод основний електромережі, відсутність вплив підключеного обладнання на основну електромережу. Такі бесперебійники потрібні для роботи робочих станцій, великих серверних.

Якщо у вас в процесі вибору джерела безперебійного живлення виникли питання по технічним характеристикам, по експлуатації приладу - обов'язково зв'яжіться в нашими висококваліфікованими фахівцями, вони з радістю вам допоможуть. Так само можуть вас проінформувати з питань придбання та доставки товару. Ми є офіційними дилерами компанії Леонтон Бастіон, цей виробник зарекомендував себе як надійний і дуже затребуваний на ринку Ураїни. Супроводжуємо повне гарантійне та сервісне обслуговування на протязі всього терміну експлуатації товару.

Доставка при придбанні блока безперебійного живлення Леотон Бастіон по Україні здійснюється протягом 5-ти робочих днів будь-якої транспортної компанією. По Києву доставляємо за адресою, також можливий самовивіз з нашого офісу. Замовляйте джерела безперебійного живлення Леотон Бастіон в інтернет-магазині "7сорок"!

 • Александр (volga-21@i.ua) · 25.02.2018 · Оцінка товару Леотон Бастион МХ1:
  Купил МХ 1 в 2014 году для подвесного котла, использовал только в зимний период по 3-6 часов в сутки. Недавно накрылся, с какого то перепугу начал выдавать на выходе 265 вольт в сети 250 вольт. Хорошо что вовремя заметил, не то увалил бы котел за 500 баков. ((И к кому претензии потом???) Расписывают красиво; защита от того сего а не тут то было даже предохранитель не сгорел. Вскрыл МХ 1 и прозрел,такое впечатление что собирар однорукий, крыворукий так называемый мастер в подвале на коленках. При вскрытии обнаружил сгоревший резистор ,точно непомню 10ват на 270ом. Припаял другой все заработало ,но через несколько минут стал сильно греться и дымит.Пробовал показывать мастерам ,все в шоке от сборки и ремонтировать не берутся.
 • Здравствуйте, Александр! Благодарим за отзыв. В обязательном порядке передадим эту информацию производителю, и сообщим Вам его ответ.
 • Александр · 25.02.2018 · Оцінка товару Леотон Бастион МХ1:
  на днях вскрою сниму видео этого ужаса и выложу в YouTube. Что бы народ знал что покупает. На этот МХ 1 и схему скрывают.
 • Денис · 21.11.2017 · Оцінка товару Леотон Бастион МХ1:
  Все хорошо, товар пришел, быстро.
 • Благодарим за отзыв!