Інтернет магазин - 7 Сорок

Джерела безперебійного живлення - Luxeon (Китай)

Номінальна потужність: 7000 Вт
Виконання:
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 31666 Грн.
Номінальна потужність: 600 Вт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Off-Line, Лінійно-інтерактивні
Ціна: 3375 Грн.
Номінальна потужність: 0.3 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 2204 Грн.
Номінальна потужність: 4.2 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 24942 Грн.
Номінальна потужність: 0.35 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 2204 Грн.
Номінальна потужність: 0.6 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 3375 Грн.
Номінальна потужність: 0.8 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 5886 Грн.
Номінальна потужність: 0.35 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 2204 Грн.
Номінальна потужність: 2,1 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 10685 Грн.
Номінальна потужність: 1400 Вт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 9960 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Джерела безперебійного живлення зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, САТ, Делівері.

Всі погодяться з тим, що основною причиною поломки електричного обладнання є збої, скачки напруги в електромережі. Коли існують деякі якісні та кількісні проблеми в подачі електроенергії варто задуматися про покупку джерела безперебійного живлення. Джерела безперебійного живлення забезпечують прилади електрикою при відсутності напруги в мережі. Вони підтримують електроживлення техніки, даючи можливість коректно завершити її роботу або перечекати недовге відключення електроенергії.

У цьому розділі нашого інтернет-магазину "7сорок" представлені різноманітні моделі джерел безперебійного живлення від надійного і перевіреного виробника Luxeon.

Продукція ТМ "LUXEON" представлена на ринку України з 2000 року як виробник широкого спектру електротехнічного обладнання. LUXEON - це вдале поєднання дизайну, якості та доступної ціни, завдяки чому одержала гідне визнання на ринку України. Це прилад, який дозволяє обладнанню, яке працює від електромережі, наприклад, котел опалення або комп'ютер, протягом деякого часу функціонувати від акумуляторних батарей. У разі відключення або перепаду напруги електричної мережі, бесперебойник буде забезпечувати на виході електроживлення, яке повністю відповідає всім стандартам, що допоможе уникнути поломки обладнання та інших неприємних наслідків проблем з електроенергією. Джерела безперебійного живлення відрізняються по конструкції і забезпечують різну стабільність напруги на виході. Вони можуть працювати тільки при відключенні електроенергії або служити стабілізатором в підключеної мережі, а також отримувати напругу, перетворене з 12 на 220 В.

Існує кілька типів безперебійників:

 • Джерело резервного безперебійного живлення. Його основна перевага відносно невелика вартість. Він призначений для захисту від невеликих поломок або збоїв із постачанням електрики. Це найпростіший тип пристрою.

 • Лінійно-інтерактивний.Такий тип джерела безперебійного живлення здатний на вході коригувати напругу до оптимального порогу, при цьому він також виконує функцію фільтрації імпульсів від перешкод. Такий прилад працює як стабілізатор напруги в мережі, а при виході електронапруги за межі допустимого, техніка живиться від батареї.

 • З подвійним перетворенням напруги. Цей вид бесперебійника, завдяки своїм високого рівня параметрам, вважається найбільш точним, але й найбільш дорогим. Його принцип роботи полягає в тому, що надходить на вхід змінне мережеве напруга спочатку перетворюється випрямлячем в постійне, а потім за допомогою інвертора знову в змінну. Таким чином, на виході ДБЖ формується якісна синусоїда c постійною амплітудою незалежно від наявності і форми вхідної напруги. Акумуляторна батарея безперервно умівмкнена в ланцюг постійної напруги, що забезпечує нульовий час переходу на батареї. При перевантаженні або виході ДБЖ з ладу навантаження продовжує одержувати живлення через обхідний ланцюг байпас.

Час, який може пропрацювати бесперебійник автономно функціонуючи, залежить від рівня потужності, яку сумарно споживають електроприлади підключені до апарату і від ємності акумуляторної батареї. В середньому при навантаженні в 100 Вт батарея ємністю 50 Ач дозволить працювати техніці не більше 5 годин.

Вибираючи джерело безперебійного живлення, слід звертати увагу на його потужність. Розрізняють декілька категорій безперебійників за рівнем його потужності.

 • пристрою малої потужності - до 1000 ВА. Найчастіше його купують для захисту приватних комп'ютерів.

 • пристрою середньої потужності - від 1000 до 5000 ВА. Його потужності вистачає щоб забезпечити стабільне електропостачання невеликих серверів і локальних мереж.

 • великі - 5000 ВА і вище. Призначені для забезпечення безпеки серверів або великих груп комп'ютерів. Найчастіше відносяться до онлайнового типу.

Для того щоб визначити якої потужності конкретна модель бесперебойніка, потрібно дивитися на значення максимальної потужності, яку найчастіше позначають на блоці живлення. Якщо ви розглядаєте джерело безперебійного живлення для побутового користування, то найбільш оптимально вам підійдуть пристрої, які працюють в автономному режимі 7-10 хв. Більш потужний купувати не має сенсу, за це час ви встигнете все зберегти і коректно завершити роботу комп'ютера. При виборі бесперебійника для великих серверів варто звернутися до наших фахівців інтернет-магазину "7сорок"! Ми з радістю допоможемо підібрати найбільш підходяще джерело безперебійного живлення для ваших потреб.

При покупці даного приладу потрібно пам'ятати, що він не тільки для комп'ютера, але і периферії. Якщо плануєте підключати інші пристрої - принтер, сканер, телевізор, модем - зверніть увагу на наявність спеціальних розеток із захистом від стрибків напруги. При експлуатації ДБЖ видають шум на рівні 40-45 дБ на відстані 1 м. Це, звичайно не сильно голосно, але й не безшумно. Тому в кімнатах відпочинку або спальнях такий пристрій краще не ставити. Джерело безперебійного живлення потрібно тримати завжди підключеним до мережі, так як якщо цього не робити - акумулятор може вийти з ладу. Важливо пам'ятати, що джерело обов'язково повинен бути заземлений, так як у деяких моделей такого пристрою стабілізатор напруги може бути непрацездатний якщо не буде заземлення. Отже, якщо стан електропостачання нестабільний, варто подбати про свою техніку і обов'язково придбати джерело безперебійного живлення. Ми рекомендуємо розглянути джерела безперебійного живлення LUXEON. Пристрої від цього виробника зарекомендували себе як надійні, вони перевірені часом. Якщо в процесі вибору у вас виникли питання або потрібна консультація висококваліфікованих фахівців, ви можете зателефонувати на контактні номери телефонів, зазначені в шапці сайту. Інтернет-магазин "7сорок" супроводжує повне гарантійне та сервісне обслуговування на протязі всього терміну експлуатації приладів.

Доставка товару здійснюється протягом 5-ти робочих днів. По Україні будь-якої транспортною компанією, якій ви довіряєте. По Києву є адресна доставка кур'єром або ви можете скористатися послугою самоФвивозу з нашого офісу.

Замовляйте джерела безперебійного живлення LUXEON в інтернет-магазині "7сорок"!

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2020 г.