Джерела безперебійного живлення LVT

Номінальна потужність: 0.35 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 4700 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

На жаль на Джерела безперебійного живлення зараз знижок немає.

Які ще популярні бренди в Україні на даний момент:

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - 55 грн
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Джерело безперебійного живлення LVT

Що таке джерела безперебійного живлення? Це пристрої, які виступають в якості короткочасного джерела живлення при зникненні живлення від електромережі. Найчастіше їх використовують для побутової техніки, на зразок комп'ютерів, котлів опалення або hi-fi апаратури, для якої необхідно послідовне відключення, інакше виникне аварійна ситуація. Також джерела безперебійного живлення можуть врятувати підключену техніку від високовольтних імпульсних перешкод до 100 мілісекунд, від різких стрибків напруги в мережі, від високочастотних перешкод, а також від відхилень частоти струму більше, ніж на 3 Герца. В цілому, якщо вашому побутового приладу потрібно автономний час роботи для виключення і збереження даних (наприклад, в комп'ютерах), вам обов'язково потрібно купити джерело безперебійного живлення.

Для того, щоб вибрати ДБЖ для свого будинку або квартири, вам необхідно визначитися з наступними необхідними для апарату характеристиками: це, звичайно, тип джерела безперебійного живлення, його потужність, час роботи автономно, час реагування і перемикання на акумуляторні батареї і знову на мережу, а також наявність фільтрації, яка б придушувала імпульсні коливання напруги в мережі.

ДБЖ бувають on-line, off-line або лінійно-інтерактивні. Всі вони відрізняються за своїми властивостями та характеристиками. Давайте зупинимося на одному з цих видів, а саме - на лінійно-інтерактивному.

Сьогодні ми б хотіли порадити вам ДБЖ компанії LVT, які виробляються у Львові. Якщо вам потрібно лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення невеликої потужності до 250 Ватт, що підійде, наприклад, для газового котла, обов'язково розгляньте цей пристрій українського виробника.

Модель ДБЖ LVT називається Оптимус-250, в ній є зарядний пристрій, який можна використовувати для підзарядки АКБ 40 Ач і вище. Це джерело безперебійного живлення з легкістю працює в буферному або циклічному зарядному режимі. Ви можете підключити зарядну зовнішню батарею в 12 Вольт, ДБЖ буде забезпечувати необхідний рівень напруги, навіть якщо в мережі вона значно знижена. Мінімально необхідна для роботи ДБЖ напруга в мережі - це 160 В, максимально можлива - 280 В. При будь-якій напрузі, що входить в ці межі, ДБЖ ЛВТ Оптимус-250 буде працювати стабільно від внутрішніх або зовнішніх батарей.