Безперебійники (ДЖБ) SinPro

Номінальна потужність: 0,17 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 9498 Грн.
Номінальна потужність: 1,0 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Off-Line
Ціна: 15170 Грн.
Номінальна потужність: 0,34 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 11450 Грн.
Номінальна потужність: 0,18 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Off-Line
Ціна: Уточнюйте
Номінальна потужність: 2,0 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Off-Line
Ціна: 20750 Грн.
Номінальна потужність: 3,6 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Off-Line
Ціна: Уточнюйте
Номінальна потужність: 500 Вт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: On-Line
Ціна: 11640 Грн.
Номінальна потужність: 0,25 кВт
Виконання: Стандартний
Акумуляторна батарея: Зовнішня
Архітектура: Лінійно-інтерактивні
Ціна: 9800 Грн.
Стара ціна 15000 Грн.

Найпопулярнішими моделями в магазині 7 сорок на даний момент є:

У магазині 7 сорок зараз є знижка на наступні моделі:

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

  1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
  2. Доставка по Києву - Уточнюйте
  3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - Уточнюйте
  4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
    • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
    • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Інтернет-магазин «7сорок» представляє вашій увазі джерела безперебійного живлення української марки SinPro. Продукція фірми SinPro характеризується хорошими функціональними показниками і високою надійністю, використовує інноваційні рішення і технології.

Основна функція ДБЖ полягає в забезпеченні безперервності подачі електроживлення змінного струму. Якщо ви турбуєтеся про збереження ваших електроприладів і особливо цінною побутової техніки, то кращим рішенням буде купити бесперебойник, як в побуті називають джерела безперебійного живлення.

Ми радимо Вам звернути свою увагу на ДБЖ Сінпро. Вони, зокрема, мають великий попит у наших клієнтів, і, звичайно, на українському ринку ДБЖ, в цілому. У фірми SinPro існує кілька категорій джерел безперебійного живлення:

1. Джерела безперебійного живлення для газових котлів: Всі джерела безперебійного живлення компанії SinPro спочатку розроблені для роботи з котлами опалення. ДБЖ Сінпро для котла забезпечує чисте напруга синусоїдальної форми для оптимальної роботи електромагнітного клапана, трансформатора та електродвигуна. Ця категорія ДБЖ здатна працювати тривалий час в автономному режимі. Переважною особливістю є наявність системи фіксованої фазировки вихідної напруги, що вигідно відрізняє апарати цієї фірми від інших подібних виробників.

Радимо звернути увагу: в нашому інтернет-магазині «7сорок» представлені наступні моделі - SinPro 400 S910 і SinPro 200 S910. Вони є джерелами безперебійного живлення безперервної дії «ON-Line». Перехід з одного режиму в інший здійснюється в цих апаратах автоматично, без тимчасових затримок. Якщо ваш дорогий газовий котел піддається різким перепадам напруги з боку поганого електропостачання, Вас виручить саме ця модель джерела безперебійного живлення.

Також Ви можете розглянути подану на нашому сайті модель SinPro 180 S310. Джерело безперебійного живлення SinPro 180 S310 виконаний по типології «OFF-Line». Його максимальна довготривала потужність навантаження - не більше 180 Вт, а максимальна короткочасна потужність завантаження - 250 Вт. Номінальна вхідна / вихідна напруга 220 В.

І, нарешті, ви можете придбати SinPro 1200 S510, яка виконана по гібридної версії, і об'єднує переваги On-line і Off-line топологій. Максимальна довготривала потужність навантаження цього ДБЖ дорівнює 1200 ВА, максимально активна потужність навантаження - 1000 Вт. Форма вихідної напруги - синусоїдальна.

2. ІБП для твердопаливних котлів: У нашому інтернет-магазині також представлена ​​модель SinPro 600 S510. Вона має в своєму складі мікропроцесорну систему управління і турбіну для подачі повітря в камеру горіння. Перевага даного апарату в тому, що він забезпечує синусоїдальну вихідну напругу і тривалий час автономної роботи.

3. ДБЖ для дому: У нас представлено дві нові моделі SinPro 2400 S310 і 4000 S310 c синусоїдальними формами напруги. Номінальна вихідна напруга при роботі цих ДБЖ - 220В, частота - 50Гц. Максимальна довготривала потужність завантаження 2400/4000 (в залежності від типу). Максимальна активна потужність навантаження Вт 2000/3600 (також в залежності від типу).

4. ДБЖ для комп'ютера: Безперебійник Сінпро здатний продовжити роботу комп'ютера, щоб користувач встиг коректно зберегти всі дані. Це дуже важлива річ для офісів, підприємств і звичайних користувачів. За статистикою, в нашій країні у кожного другого людини є ноутбук або ПК, і абсолютно всім користувачам персональних комп'ютерів хотілося б захистити результати робочих або ігрових даних при випадкових відключення електрики. Спеціально для захисту персональних комп'ютерів в нашому магазині представлена ​​модель SinPro 400 S910. Цей апарат є джерелом безперебійного живлення безперервної дії "On-line". Його максимальна довготривала потужність навантаження дорівнює 400 ВА, вихідна напруга - 220В, форма вихідної напруги - синусоїдальна.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання щодо джерел безперебійного живлення SinPro, звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті нашого інтернет-магазину «7сорок». Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть з вибором ІБП, а також зроблять все можливе для того, щоб Ви залишилися задоволені обслуговуванням, товаром і доставкою, яку ми зробимо абсолютно безкоштовно!

Якщо Ви хочете захистити свою побутову техніку від непередбачених перебоїв з напругою, сміливо замовляйте джерело безперебійного живлення SinPro в інтернет-магазині «7сорок»! Ми чекаємо на Ваші дзвінки!