Стабілізатори напруги для hi-fi техніки

Потужність (кВт): 2.2
Підходить для: для телевізору, комп'ютера, hi-fi техніки
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: симісторні (тиристорні)
Ціна: 18840 Грн.
Потужність (кВт): 2.2
Призначення: для телевізору, насосної станції, холодильника, серверних, hi-fi техніки
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: симісторні (тиристорні)
Ціна: 20700 Грн.
Потужність (кВт): 1.1
Призначення: для hi-fi техніки
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації:
Ціна: 225960 Грн.
Потужність (кВт): 3.5
Призначення: для телевізору, насосної станції, серверних, пральної машини, hi-fi техніки
Кількість фаз: однофазний
Тип стабілізації: симісторні (тиристорні)
Ціна: 35220 Грн.

Найпопулярніші бренди в Україні на даний момент:

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні форми оплати товару.

 • Оплата банківською картою.
  Ви можете оплатити ваше замовлення банківською картою Visa або Mastercard.
 • Оплата готівкою.
  Ви можете оплатити товар готівкою кур'єру при отриманні замовлення, а також при самовивозі з пунктів видачі в наших регіональних філіях.
 • Безготівкова оплата.
  У вас є можливість оплатити оформлене замовлення безготівковим переказом за рахунком, який вам надасть наш менеджер.
 • Розстрочка.
  Ви можете оплатити товар в розстрочку або кредит. Для цього скористайтеся пропозиціями від наших банків партнерів.
 • Онлайн-банкінг.
  Оформляйте і оплачуйте покупки з будь-якої точки світу за допомогою онлайн-банкінгу.

В даний час рекомендуємо заздалегідь обговорювати спосіб доставки товару з менеджерами магазину.

Відвантаження товару з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю. У суботу - за попереднім погодженням.

 1. Cамовивоз (просимо узгоджувати з менеджером).
 2. Доставка по Києву - 55 грн
 3. Доставка по Києву за 2 години до 7кг - 150 грн
 4. Доставка по Україні здійснюється перевізником або нашим представником:
  • За передоплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері;
  • Післяплатою: Нова Пошта, Автолюкс, САТ, Делівері.

Стабілізатори напруги для hi-fi техніки

Hi-fi техніка - це всі види аудіо- та відеотехніки, акустичних систем, тюнерів, підсилювачів та іншої апаратури, яка може відтворювати звук високої якості, близький до оригіналу. З відеоапаратури до категорії hi-fi техніки відносять відеосистеми, що підтримують дозвіл Full HD. Така техніка дуже вимоглива дотнапруги з мережі, так як для обладнанню високої якості необхідні тільки найнадійніші умови роботи. Саме тому багато виробників стабілізаторів напруги зайнялися розробкою і випуском абсолютно нових моделей, які б відповідали високим вимогам професійної і призначеної для користувача hi-fi техніки. Вони створюють унікальні регулятори напруги для справжній поціновувачів якісної музики, і сьогодні ми б хотіли допомогти вам з вибором хорошого стабілізатора напруги для аудіо- та відеотехніки.

Давайте для початку розберемося, що таке стабілізатори напруги і якими вони бувають, щоб краще розуміти, з яким обладнанням належить працювати вашої hi-fi техніці.

Стабілізатори напруги - це електронні апарати, які вирівнюють нестабільну напругу в електромережі і подають стабільні 220 Вольт для побутової техніки в будинку або квартирі (з невеликою похибкою, яка відрізняється у всіх виробників). За типом стабілізації бувають механічні та електронні стабілізатори напруги. Також є сервоприводні стабілізатори, але ми не будемо зупинятися на них докладніше, так як вони представлені на нашому сайті в невеликому асортименті і на даний момент вже не настільки поширені, як раніше. Тепер на ринку стабілізаторів переважають тільки релейні, симісторні та тиристорні апарати.

Релейні стабілізатори також називають механічними, за рахунок механічних переключаній реле, а сімісторні і тиристорні стабілізатори напруги - електронними (до речі, вони практично ідентичні за своєю будовою і принципом роботи, тільки в одних встановлено тиристори, а в інших - сімістори). Сімісторні і релейні апарати відрізняються за принципом роботи і швидкості реагування на зміни вхідної напруги. Також можна відзначити, що сімісторні стабілізатори більш довговічні за рахунок електронної системи управління, і саме тому вони обов'язково будуть коштувати дорожче, ніж релейні. Також сімісторністабілізатори напруги вирівнюють, тобто стабілізують нестабільну вхідну напругу дуже швидко - всього за 20 мілісекунд, в той час, як релейні апарати реагують за час від 1 секунди і вище. В роботі сімісторні стабілізатори практично безшумні, і їх встановлюють навіть у житлових приміщеннях, на зразок коридорів або віталень, а релейні, навпаки, видають характерні клацання реле. Саме через це релейні апарати частіше виходять з ладу - кількість спрацьовувань реле обмежена виробником, і такі стабілізатори більше зношуються в процесі експлуатації. Як правило, термін служби релейного апарату - близько трьох років, а сімісторного - п'ять і більше років.

Стабілізатори напруги можуть використовуються як для цілого будинку або квартири, так і для окремо взятих локальних споживачів. Дуже часто набувають стабілізатори для пральних машин, мікрохвильових печей, газових котлів, холодильників, телевізорів і комп'ютерів. Стабілізатори напруги для аудіо- та відеоапаратури відрізняються від звичайних релейних споживачів для локальних приладів, так як до них ставляться більш високі вимоги в плані якості і надійності. Наприклад, концертна техніка не може обійтися без потужних стабілізаторів і генераторів, і, як правило, купується все найпотужніше і надійне, яке тільки можна знайти.

Чому для hi-fi техніки обов'язково потрібно купити стабілізатор напруги?

Якщо для звичайних споживачів покупка стабілізатора - це важливо, але не є необхідністю, то з дорогою технікою все йде по-іншому. Незначні перепади напруги, які без стабілізатора ви ніяк не зможете передбачити і запобігти, в один момент виведуть з ладу обладнання, яке коштує тисячі доларів. Якщо ви хоча б раз стикалися з тим, як легко відбуваються загоряння комп'ютерів, телевізорів, холодильників, ви будете замислюватися про стабілізатори напруги в момент покупки аудіо- та відеотехніки, тобто одночасно з нею.

Особливо в Україні проблема неякісних електронних мереж стоїть найгостріше. У великих багатоквартирних будинках, в районах, де давно не змінювалася проводка, і, звичайно, в сільській місцевості - це стало звичайною справою, яким нікого не можна здивувати. Можливо саме тому в нашій країні так добре розвинене виробництво стабілізаторів напруги, що ми навіть експортуємо це обладнання в країни ближнього зарубіжжя в великих обсягах. Асортимент стабілізаторів напруги, десятки перевірених постачальників, наукові центри з розробки нових моделей апаратів - все це є всього лише пропозицією на підвищений споживчий попит.

Який саме стабілізатор варто купити для вашої hi-fi техніки?

Для hi-fi техніки необхідні різні види вихідної напруги, і виробники врахували всі можливі варіанти - ви зможете купити стабілізатор напруги з вихідною напругою в 100 В, 120 В, 220 В, 230 В і т.д., тобто абсолютно будь-яке значення, яке необхідно вашій техніці.

Крім того, вам обов'язково варто з'ясувати споживання потужності вашим обладнанням перед покупкою, а наші менеджери легко допоможуть вам підібрати потрібну модель. Також зверніть увагу, що для стабілізатора обов'язково потрібен запас по потужності, тобто до необхідної цифри потрібно додати ще 30 відсотків для стабільної роботи навіть в умовах низької вхідної напруги. При низькій вхідній напрузі стабілізатор втрачає видається потужність, і якщо ви берете показники впритул до тих, що потрібні для роботи аудіотехніки, є ймовірність, що стабілізатор відключиться, і, звичайно, вимкне всі, що до нього підключено, прийнявши цю ситуацію за аварійну. Так як зазвичай для hi-fi техніки дуже важливе правильне завершення роботи і виключення, обов'язково купуйте стабілізатор з хорошим запасом по потужності!

Кращим рішенням буде звернутися за допомогою до наших фахівців, і тоді ви точно не прогадаєте з вибором і вам не доведеться згодом міняти апарат на більш потужний.

На яких виробників стабілізаторів напруги для hi-fi техніки варто звернути увагу при покупці?

Найбільш затребуваним виробником стабілізаторів для аудіо- та відеообладнання по праву вважається виробник Volter. Ці апарати виробляються в Києві, і мабуть, вони - одні з небагатьох, які були розроблені цілим дослідницьким центром компанії з використанням найсучасніших і технологічно просунутих компонентів. Ці стабілізатори напруги мають різні діапазони стабілізації, проте важливою функцією є можливість регулювання необхідної вам напруги на виході. Також ви можете налаштовувати верхню і нижню межу стабілізації, в залежності від ваших потреб. По нижній межі ви можете виставити напругу від 160 до 180 Вольт, а по верхній - від 250 до 270 Вольт. Якщо напруга на вході вийде за ці межі, стабілізатор відключиться і відключить всю техніку, до якої він був підключений.

Це стабілізатори преміум класу, максимально надійні і перевірені, тому навіть релейні апарати Вольтер коштують у кілька разів дорожче, ніж у інших виробників. Однак, якість цих стабілізаторів дійсно завжди на висоті, в чому ви самі можете переконається, якщо зупините свій вибір на цих приладах і купіть стабілізатор напруги для аудіо- та відеотехніки Volter.

Які стабілізатори напруги для hi-fi техніки радять брати майстра і монтажники?

Всі майстри однозначно заявляють, що вибір залежить тільки від ваших потреб і переваг, і тому важливо враховувати, що саме потрібно вашому обладнанню і чого, в свою чергу, хочете від стабілізатора ви самі. Ви повинні виділити певний бюджет і дотримуватися його у виборі, а також розуміти, якого типу стабілізатор вам потрібен. Ви можете зважити всі переваги і недоліки симісторних і релейних стабілізаторів напруги, вибрати потужність апарату і сміливо телефонувати нам! Все інше ми зробимо за вас.

Чому вам варто купити стабілізатор напруги саме в "7сорок"?

Ми є офіційним дилером всіх виробників стабілізаторів на нашому сайті, а також підтримуємо гарантійне та сервісне обслуговування. Ми гарантуємо вам обмін товару або повернення коштів протягом 14 днів, якщо вам що-небудь не підійде або ви захочете обміняти товар на інший.
Сподіваємося, ви отримали відповіді на всі питання, які виникли у вас на вибір стабілізаторів напруги для hi-fi техніки, їх відмінностей і експлуатації. Якщо у вас ще залишилися питання, сміливо звертайтеся до нас за телефонами або в чаті на сайті. Ми оперативно відповімо на всі питання, допоможемо дізнатися більше про вподобаних вам моделях і розповімо, чим вони відрізняються від інших стабілізаторів на нашому сайті.
Загалом, якщо ви хочете купити стабілізатор напруги, обов'язково звертайтеся в наш інтернет-магазин 7sorok.ua! Телефонуйте і запитуйте, а наші висококваліфіковані фахівці із задоволенням допоможуть вам, і дадуть відповіді на всі питання!
Ми здійснюємо доставку продукції по всій території України транспортними компаніями і адресну доставку по місту Києву!
Телефонуйте і замовляйте! Ми завжди раді вам допомогти!

 • Виталий · 29.08.2020 · Оцінка товару Volter 3500:
  Работает почти бесшумно. Посторонних запахов нет. Нормальный стабилизатор.
 • Благодарим Вас за отзыв!
 • Илья · 19.09.2019 · Оцінка товару Volter 2000:
  Как аппарат ведет себя в работе? Кто уже пользуется?