Оренда стабілізатора напруги

Стабілізатор напруги це електронний пристрій, основною функцією якого є автоматичне регулювання вхідної напруги до заданого рівня, а також захист від основних типів аварій, які зазвичай виникають в електромережі.

В даному розділі нашого сайту Ви можете взяти в оренду стабілізатор напруги для вашого будинку, квартири, дачі або офісу. Оренда стабілізатора напруги це відмінний спосіб заощадити на купівлі дорогого обладнання, яке Вам потрібно для нетривалого використання. Нижче наведені ціни на оренду стабілізатора напруги *.

Умови оренди стабілізатора напруги:

Застава на повну вартість апарату. Повна вартість стабілізатора напруги вказана на нашому сайті. Застава повертається клієнтові після закінчення терміну оренди при поверненні товару. У разі пошкодження стабілізатора напруги або будь-яких його змін під час періоду оренди вироби клієнтом, магазин «7sorok» вираховує необхідну суму компенсації з суми застави повної вартості апарату.

Вартість оренди стабілізатора напруги потужністю до 600 Вт:

1 день - 200 грн

3 дні - 300 грн

7 днів - 400 грн

14 днів - 500 грн

Вартість оренди стабілізатора напруги потужністю 9 кВт:

1 день - 300 грн

3 дні - 600 грн

7 днів - 900 грн

14 днів - 1500 грн

*наведені ціни дійсні при оренді стабілізатора напруги в м.Київ. Умови і вартість оренди стабілізатора напруги в інших містах України обговорюється індивідуально з менеджером.

При подальшій покупці стабілізатора напруги, вартість оренди стабілізатора віднімається від продажної ціни апарату і фактично стає для вас безоплатною.

Ні для кого не секрет, що стан електромереж і якість електроживлення в нашій країні далекі від ідеального. Нижче наведено короткий список проблем в електромережі, при яких необхідно купити стабілізатор напруги:

  • Знижена напруга. Постійно знижена напруга значно впливає на якість роботи побутових приладів і електротехніки, в результаті чого, апаратура не виконує роботу на необхідному рівні, або виконує її значно довше.
  • Підвищена напруга. Підвищена напруга призводить до значного скорочення терміну експлуатації техніки, а у випадках виникнення в електромережі гранично високої напруги техніка і зовсім може вийти з ладу.
  • Перепади і скачки напруги. Подібного роду проблеми призводять до ситуацій, які описані в попередніх пунктах, іншими словами призводять до погіршення роботи побутової техніки або до її поломок.
  • Коротке замикання. Дана проблема викликає різке зростання сили струму в електромережі і, як наслідок, найчастіше призводить до того, що техніка, яка працювала в момент замикання, виходить з ладу.
  • Перенапруження. Дана аварія в електромережі призводить до того, що все техніка, яка не обладнана захистом від перенапруги буде виведена з ладу.

Якщо хоч одну з перерахованих вище проблем Ви помічаєте у вашій електромережі Вам необхідно купити стабілізатор напруги.

Альтернативою купівлі дорогого обладнання може стати оренда стабілізатора напруги в Києві. Інтернет-магазин «7sorok.ua» рекомендує Вам взяти стабілізатор напруги в прокат, якщо Ви напевно знаєте причини виникнення проблем в електромережі і впевнені в тому, що вони мають не довгостроковий характер, проте хочете захистити Вашу техніку і обладнання на цей період. Наприклад, ремонт в ході якого проводяться зварювальні роботи через що виникають перешкоди на лінії.

Також, якщо Ви плануєте взяти стабілізатор напруги в оренду, то Ви отримаєте унікальну можливість перевірити, як буде працювати конкретна модель стабілізатора напруги певного виробника у Вашій мережі. Ви зможете переконатися в тому, що цей апарат Вам підходить, перевірити якість його роботи, безшумність пристрою в процесі експлуатації, якщо візьмете стабілізатор напруги в прокат в інтернет-магазині «7sorok.ua». Якщо ви плануєте орендувати стабілізатор напруги для промислового використання, наполегливо рекомендується озвучити нашому менеджеру повну інформацію щодо підключаємого обладнання (діапазон напруг для роботи, номінальна потужність, пускові струми і т.д.), щоб ми змогли підібрати вам необхідний стабілізатор напруги.

Для уточнення умов оренди стабілізатора напруги, рекомендуємо Вам зв'язатися з консультантами нашого інтернет-магазину. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть Вам вибрати апарат, який буде відповідати всім вашим потребам.