Джерело безперебійного живлення, бесперебойник для котла

Вас цікавить джерело безперебійного живлення для котла? Якщо наше припущення виявилося вірним, і ви вибираєте ДБЖ для котла, або плануєте купити бесперебойник для котла, технічні фахівці нашого інтернет-магазину 7sorok.ua із задоволенням готові запропонувати вам професійну допомогу. Якщо ви не знаєте, як вибрати, або сумніваєтеся в правильності обраного вами ІБП, наші консультанти готові надати вам професійну консультацію абсолютно безкоштовно.

Джерело безперебійного живлення або ДБЖ для котла - це автоматичне обладнання, основним завданням якого є забезпечення надійного та якісного захисту для вашого опалювального котла від незапланованого аварійного відключення електроенергії в основний електромережі, а також запобігання можливим поломок його електроніки та керуючої плати. Безперебійник для котла комплектується акумуляторною батареєю, яка дозволяє пристрою забезпечити резервне живлення для вашого котла, а також коригувати вхідний напруга до допустимих параметрів в разі його виходу за допустимі боковий вівтар. Якщо ви хочете купити джерело безперебійного живлення для газового котла, який буде відрізнятися високою якістю своєї роботи, а також гарантованої надійністю, знайти відповідне обладнання ви можете на сторінках інтернет-магазину «7sorok.ua». У нас ви зможете вибрати і купити бесперебойник, який буде відповідати всім вашим запитам.

Навіщо потрібен бесперебойник для котла?

Якщо ви сумніваєтеся в необхідності і доцільності покупки джерела безперебійного живлення для котла, нижче ми наведемо перелік основних причин і проблем, при яких необхідна покупка ДБЖ.

  • Забезпечення захисту обладнання від аварійних ситуацій, які виникають в мережі в результаті незапланованого відключення основного джерела електроживлення.
  • Забезпечення контролю і коригування напруги в разі його тривалих провисань, а короткочасних перепадів.
  • Забезпечення відсікання високовольтних імпульсів і перешкод.

Джерело безперебійного живлення для котла - це спеціалізоване обладнання, яке має ряд особливостей і відмінностей від звичайних безперебійників. ДЖБ для котла зазвичай забезпечує коригування вхідної напруги при значному відхиленні даного показника від допустимого значення. ДБЖ для опалювального котла зазвичай відрізняється високою здатністю витримувати перевантаження. Безперебійник для котла опалення розрахований на забезпечення резервним живленням від підключеної батареї протягом тривалого часу, який забезпечує стабільне напруги на виході з чистою синусоїдою при роботі від акумуляторної батареї. Також важливо буде зазначити, що бесперебойники зазвичай добре зберігають заряд в вимкненому стані. Не зайвим буде зазначити, що бесперебойники для котлів, як і звичайні ДБЖ мають всі необхідні системи захистів, зокрема, захист від перегріву, перевантажень та від коротких замикань. Джерело безперебійного живлення буде практично безшумним під час роботи. При роботі від акумулятора ДБЖ характеризуються високою економічністю.

Якщо ви переконалися в тому, що вам необхідно купити джерело безперебійного живлення для опалювального котла, ми підкажемо вам як його вибрати. Може здатися, що вибір це досить просте завдання, проте все не так легко, як може здатися на перший погляд. Ми настійно рекомендуємо вам при виборі джерела безперебійного живлення звертати вашу увагу на такі моменти як довговічність пристрою, зручність використання. Що стосується технічних параметрів джерела безперебійного живлення, рекомендуємо вам звертати вашу увагу на потужність обладнання, а також ємність акумуляторної батареї. Також не останнім критерієм при виборі ДБЖ для котла буде вартість обладнання. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з відгуками про обраний вами товар на нашому сайті або проконсультуватися з нашими технічними фахівцями перш, ніж купити ДБЖ для котла. Для більшого вашої зручності, нижче ми наводимо покроковий алгоритм вибору.

Перед там як купити ІБП необхідно знати технічні особливості обладнання, для якого ви це бесперебойник купуєте. Зокрема, вам потрібно знати, яка кількість енергії споживає ваше обладнання. Припустимо, ваш опалювальний котел споживає 1 кВт електроенергії, в такому випадку, вам потрібно вибрати джерело безперебійного живлення, у якого робоча потужність буде на 25-30% більше, ніж потужність котла. Даний запас потужності необхідний для забезпечення стабільної та надійної роботи бесперебойніка.

Далі вам необхідно звернути вашу увагу на такий показник як ємність акумуляторної батареї. Даний показник вкрай важливий, так як саме від нього залежить тривалість роботи ДБЖ. Зазвичай даний показник знаходиться в межах від десяти до тридцяти хвилин.

Не зайвим буде переконатися, що вибране вами пристрій має всі необхідні захисту, зокрема рекомендуємо вам, щоб бесперебойник міг забезпечити захист від нестабільної напруги, а також від високочастотних перешкод і імпульсів.

Зробити покупку оптом чи вроздріб Ви можете на сайті компанії 7 сорок. Доставка здійснюється по всій території України, також Ви можете здійснити самовивіз товару з нашого офісу, який знаходиться в Києві або інших містах України. Всі товари сертифіковані і підлягають гарантії.