Літій залізо фосфатний акумулятор LogicPower (LiFePO4)

Компанія LogicPower не перший рік існує на українському ринку. Зустріти продукцію цього бренду може кожен із нас у своєму повсякденному житті. «Лоджик Павер» щодня працює на результат, досягає великих цілей, долаючи невеликі дистанції. За порівняно невеликий термін (понад десять років) із нікому невідомого ноунейму бренд «Logic Power» зумів стати серйозним конкурентом для багатьох відомих торгових марок, представлених на українському ринку. Не кожен виробник готовий запропонувати своїм клієнтам продукцію високої якості за доступну ціну. Ключовими датами історії компанії стали наступні роки. У 2009 році компанія «Лоджик Павер» виграла тендер на постачання джерел безперебійного живлення для одного з міністерств України, а також тендер на постачання пристроїв для пультів для голосування, встановлених у Верховній Раді. У період кризи 2013-2014 років цей бренд сконцентрувався на розробці якісного обладнання для українського споживача. Це був період енергетичної кризи і вкрай важливо було надати покупцям якісні та надійні джерела безперебійного живлення, які запобігатимуть дискомфорту від систематичних перебоїв в електроживленні. З 2019 року компанія розпочала активну співпрацю з торговою маркою «Zeus Group». LogicPower виробляє для компанії акумуляторні батареї, які встановлюють на електричні скутери, мопеди, мотоцикли і т.д. Таким чином, виробництво компанії вийшло новий рівень. На даний момент торгова марка Лоджик Павер має налагоджене виробництво, на якому відбувається складання універсальних літієвих АКБ нового покоління. Ці акумулятори ідеально підходять для використання в електротранспорті, системах накопичення електроенергії, альтернативної енергетики тощо.

Акумуляторні літієві батареї LogicPower - це універсальний пристрій, який є джерелом постійного струму. Сфера застосування такого товару є досить широкою. Найбільшою популярністю вони користуються у транспортній сфері: автомобілі, електричні скутери, машини для миття підлоги, моторні човни, джерела безперебійного живлення побутового та промислового призначення тощо. Апарат використовує оборотні хімічні процеси, які дозволяють накопичувати та вивільняти енергію. На відміну від інших типів АКБ Li-ion для електролізу використовують електроліт у твердому стані, а для електродів застосовується літій та інші матеріали (полімерні в тому числі). Дана конструкція дозволяє досягти високих показників ККД (у окремих моделей значення може досягати 95%). Використання літію суттєво розширює можливості накопичення та зберігання енергії. До незаперечних переваг використання цієї хімічно активної речовини варто віднести високу щільність енергії, низькі показники саморозряду, підвищений запас ємності, високу швидкість заряджання батареї, мінімальні витрати на обслуговування, компактні габарити і т.д.

На окрему увагу заслуговують акумуляторні батареї LogicPower LiFePO4. Літій залізо фосфатні акумулятори в основі своєї дії поклали взаємодію вуглецю та літій ферум фосфату. Ця технологія дозволила досягти тривалого ресурсу експлуатації пристрою та високої енергетичної щільності. LiFePO4 LogicPower - це порівняно нове віяння у сфері енергетики. Акумуляторні батареї все частіше використовуються в більшості сфер нашого життя. У повсякденності, на роботі, на багатьох промислових підприємствах. Ви можете використовувати їх для електричного транспорту, систем альтернативної енергетики (у тому числі сонячних систем), безперебійників різної потужності, вітрогенераторів і т.д. Якщо ви плануєте купити LogicPower LiFePO4, але досі сумніваєтеся, нижче ми перерахуємо ключові переваги та переваги цих товарів. Тривалий термін служби, яким не можуть похвалитися звичні свинцево-кислотні батареї. Велика ємність у поєднанні з компактними габаритами та невеликою вагою. Надійна безвідмовна служба у широкому температурному діапазоні. Незважаючи на те, що ціна на такі пристрої вища, ніж на класичні свинцево-кислотні акумулятори, тривалий період експлуатації робить літій-іонні АКБ вигіднішими апаратами. Ресурс циклів розряд-заряду в літій-залізо-фосфатних акумуляторних батареях на тлі інших типів АКБ досить величезний (7000). Окремої уваги потребують показники втрати ємності. У акумуляторів типу LiFePO4 цей показник не буде перевищувати 20% за період більше десяти років. Так як ці пристрої не мають ефекту пам'яті, ви можете сміливо заряджати їх навіть у тому випадку, якщо акумулятор не був повністю розряджений, а також можете використовувати їх навіть якщо заряд не повний.

Акумулятор ліфепо4 ідеально підходить для електротранспорту. Пристрої цього типу дозволять вашому транспорту працювати значно довше без підзарядки. Ви можете сміливо використовувати апарати для альтернативної енергетики. Компактні габарити пристроїв у поєднанні з великою ємністю дозволять вам організувати на об'єкті потужну енергосистему з використанням відновлюваних джерел енергії. Придбати LogicPower LiFePO4 ви можете у нашому інтернет-магазині.

Каталог літій залізо фосфатних акумуляторів (LiFePO4) LogicPower