Пуско-зарядний пристрій для автомобіля

Як показує практика і статистика продажів в нашому інтернет-магазині, з настанням холодної пори року попит на автомобільні пуско-зарядні пристрої значно зростає. Зростання продажів ПЗУ для автомобіля обумовлений тим, що мороз є одним з найбільш небезпечних факторів для автомобільних акумуляторів. Саме з цієї причини, взимку ймовірність опинитися в ситуації, коли ви опинитеся в посадженим акумулятором, або акумулятором, вирядженим в нуль, в рази вище, ніж в будь-яку іншу пору року.

У даній статті ми докладніше розповімо вам про те, що таке пуско-зарядний пристрій, які бувають ПЗУ, а також запропонуємо вам коротку інструкцію, яка підкаже вам як вибрати пуско-зарядний пристрій.

Що таке пуско-зарядний пристрій для автомобіля?

Автомобільне пуско-зарядний пристрій - це невеликий компактний пристрій, який буде незамінним для вас в тому випадку, якщо акумулятор вашого автомобіля буде розряджений. Іншими словами, ПЗУ для автомобіля - це апарат, за допомогою якого ви зможете завести ваш транспорт в надзвичайній ситуації. Також пуско-зарядні пристрої використовують для зарядки акумуляторних батарей в процесі використання. Автомобільне ПЗУ - це корисний апарат, який заощадить вам час і нерви в тому випадку, якщо ваш акумулятор несподівано сяде, відновить можливість роботи АКБ на морозі і інших неприємних ситуаціях. Не зайвим буде зазначити, що купити пуско-зарядний пристрій коштує не тільки для приватної експлуатації та вирішення побутових завдань. Дане обладнання стане незамінним, якщо у вас є майстерня, СТО, гаражний кооператив і т.п. Однак, варто не забувати, що, якщо ви плануєте купити пуско-зарядний пристрій для комерційного використання, ціна на таке обладнання буде значно вище. Це обумовлено тим, що вони мають більший ресурс і більш широкий функціонал.

Технічні фахівці інтернет-магазину «7sorok.ua» не прив'язувати покупку автомобільного пуско-зарядного пристрою до холодної пори року. Не відкладайте покупку пуско зарядного пристрою для автомобіля до зими, адже акумуляторна батарея може розрядитися або втратити свою ємність з різних причин. Крім морозу, вплинути на ємність акумуляторної батареї можуть різні несправності проводки автомобіля, а також пошкодження електричного обладнання. Навіть такі дрібниці як забуте не вимкнені фари, або музика в автомобілі можуть створити вам серйозні неприємності. Іншими словами, ви не можете бути застраховані від різних дрібниць і ситуацій, пов'язаних в розрядженою АКБ. Тому вам варто прислухатися до порад від фахівців і більш досвідчених водіїв і купити пуско-зарядний пристрій. Безперечно, ви можете скористатися Лайфхак з інтернету за типом прогріву акумуляторної батареї пляшкою з гарячою водою або біля радіатора. Але навіщо вам ускладнювати своє життя і створювати зайві проблеми, якщо ви можете просто купити ПЗУ для автомобіля?

Які бувають пуско-зарядні пристрої?

Що стосується поділу даного обладнання, то варто відзначити, що виділити певну класифікацію буде досить непросто. Однак, в залежності від сфери застосування можна поділити на дві категорії:

  • Побутові.
  • Професійні.

Що стосується першої категорії обладнання, побутових ПЗУ, їх ще називають аматорські пуско-зарядні пристрої, то зазвичай це компактний пристрій, який ви зможете переміщати. Що стосується професійного типу, то зазвичай це потужні пристрої, призначені для стаціонарної установки.

Принцип роботи пуско-зарядних пристроїв для автомобіля.

Для того, щоб правильно вибрати пуско-зарядний пристрій, то для початку рекомендуємо вам розглянути, як працює це обладнання. Принцип дії пуско-зарядних пристроїв нагадує роботу звичайних ЗП. Однак ПЗУ має незаперечну перевагу, яке виражається в можливості короткочасно подавати високі пускові струми. Зазвичай, показники такого струму можуть в кілька разів перевищувати показники зарядного струму.

Таким чином, можна прийти до висновку, що пуско-зарядні пристрої для автомобіля виконують дві функції:

  • Функцію зарядного пристрою.
  • Пускову функцію.

Таким чином, за допомогою ПЗУ для акумулятора, ви можете як зарядити акумуляторну батарею використовуючи зарядний струм, а можете скористатися стартером і запустити ваш автомобіль за допомогою пускового струму.

Виходячи з принципу роботи, можна поділити на дві ключові категорії:

  • Зарядно-передпускові пристрою.
  • Пуско-зарядні пристрої.

Зарядно-передпускові пристрою в процесі своєї роботи забезпечують запуск двигуна від джерела струму, працюючи при цьому грунтуючись на принципі випрямляча постійного струму.

Пуско-зарядні пристрої є більш універсальним обладнанням. Їх використовують для запуску двигуна автомобіля, а також для зарядки різних акумуляторних батарей.

Ми рекомендуємо вам звертати увагу на різні особливості пуско-зарядних пристроїв, які можуть значно спростити і зробити більш комфортну експлуатацію. Наприклад, автомобільні ПЗУ, обладнані спеціальним мікропроцесором, в процесі роботи самостійно контролюють процес зарядки акумуляторних батарей. Наявність таймера в ПЗУ дозволить автоматично відключитися апарату, коли заряд акумуляторної батареї. ПЗУ з мідною обмоткою відрізняються більшою довговічністю.

Більш детально дізнатися про пуско-зарядні прилади ви можете у наших технічних фахівців за номерами, які ви можете знайти на нашому сайті в розділі «Контакти».

Купить пуско-зарядное устройство можно в магазине 7sorok.ua, перейдя в соответстующий раздел и оформить заказ с помощью формы заказа или заказать по телефону. Так же вы можете получить бесплатную консультацию. Звоните прямо сейчас +380970740740
Это многофункциональный прибор, с помощью которого можно зарядить севший аккумулятор автомобиля и запустить стартер, если нет времени на зарядку аккумулятора.
Чтобы подобрать пусковое или пуско-зарядное устройство, нужно обязательно учесть максимальный пусковой ток. Нужно взять значение емкости аккумулятора и умножить на коэффициент 3 и делать выбор устройства с максимальным пусковым током не ниже получившегося значения.
Чтобы подобрать пусковое или пуско-зарядное устройство, нужно обязательно учесть максимальный пусковой ток. Нужно взять значение емкости аккумулятора и умножить на коэффициент 3 и делать выбор устройства с максимальным пусковым током не ниже получившегося значения.