Стабілізатори напруги для вулиці

Високе зростання кількості споживачів в поєднанні з низькою швидкістю ремонту і модернізації електромереж призводять до того, що якість електроживлення, яке надходить в квартири і будинки не є прийнятним. Значення вхідної напруги дуже часто відхиляється від допустимого значення. Електроприлади та техніка зустрічаються в нашому житті на кожному кроці. Ми користуємося електротехнікою будинку, на роботі. Використання різного устаткування і техніки безперечно робить наше життя простіше, комфортніше, цікавіше, безпечніше. Для коректної роботи нашої техніки необхідно, щоб якість електроживлення було на належному рівні. У тому випадку, якщо напруга в вашому будинку або офісі коливається, провисає або надмірно високо, вам варто подбати про збереження вашої техніки. Для вирішення подібних проблем існує цілий ряд електрообладнання. Зокрема, для забезпечення якісного електроживлення, ми рекомендуємо вам купити стабілізатор напруги.

Стабілізатори напруги - це найбільш поширене обладнання, ключовим завданням якого є автоматичне коректування вхідної напруги електромережі. Стабілізатор напруги підключають безпосередньо до електромережі для безперервної нормалізації вхідної напруги, а також забезпечення підключених споживачів якісною електроенергією. Іншими словами, стабілізатори напруги призначені для регулювання вхідної напруги однофазної або трифазної електричної мережі. Дане обладнання забезпечує вихідна напруга (яке подається на харчування підключених споживачів), на рівні 220 і 380 вольт відповідно, з допустимою похибкою.

Існують різні типи стабілізаторів напруги. Ці пристрої можуть відрізнятися за принципом своєї дії та конструкцією. Різні типи стабілізаторів можуть використовувати реле або силові ключі, різні мікросхеми, плати управління, трансформатори і т.п. Залежно від цього, нормалізатори напруги матимуть різні технічні характеристики, різну потужність, діапазони роботи, швидкість реакції апарату на зміну вхідної напруги, точність коригування напруги і т.д. Технічні особливості впливають на фізичні параметри пристроїв, а також на місце їх розміщення. Наприклад, невеликий стабілізатор локального типу, який призначений для забезпечення харчування одного або двох малопотужних приладів цілком можна розмістити в житловому приміщенні. У той час як пристрої з високою потужністю, які в процесі роботи можуть бути досить гучними, зазвичай хочеться винести кудись за боковий вівтар будинку, квартири або офісу. Іншими словами, встановити їх на вулиці. Це вуличні стабілізатори напруги, прилади, які мають свої конструктивні особливості.

Зазвичай стабілізатори напруги призначені для установки і підключення в сухих опалюваних приміщеннях. Особливості їх конструкції вимагають того, щоб устаткування використовувалося в конкретних умовах, при певній вологості і температурі повітря. Звичайні стабілізатори напруги допустимо встановлювати і використовувати на об'єктах, де температура повітря буде перебувати в межах від +5 до +35 градусів Цельсія, при вологості повітря в приміщенні не більше 80%. Це найбільш поширені умови, в яких використовують стабілізатори напруги, які гарантують надійну і безвідмовну роботу обладнання. У тому випадку, якщо ви плануєте встановлювати стабілізатор, в умовах, які виходять за рамки цих умов, вам необхідний прилад, який має спеціальний захист від впливу зовнішніх факторів - різних кліматичних особливостей, атмосферних особливостей, і навіть пилу, вологи, вібрацій і т.п.

Також вуличний стабілізатор напруги (морозостійкий) часто доводиться використовувати на об'єктах, де немає можливості встановлювати апарат в приміщенні. Досить часто така проблема виникає на виробничих ділянках, заміських котеджних селищах і т.п. Стабілізатор напруги вуличного типу забезпечений спеціальним пило-вологозахищений корпусом IP56, завдяки якому апарат можна встановлювати поза приміщенням.

Вуличні стабілізатори напруги, в зв'язку з особливостями своєї конструкції мають велику вартість, ніж звичайні моделі. Однак наявність пилевлагонепроникного корпусу забезпечує стійкість стабілізатора до перепадів температур при змінах пори року, захисту від зовнішніх атмосферних опадів і т.п.

Стабілізатори напруги для вулиці - це не найпоширеніше обладнання. На сторінках нашого інтернет-магазину представлені лише кілька виробників, які спеціалізуються на виробництві подібного електрообладнання. Мабуть, ключовим виробником вуличних стабілізаторів напруги є компанія «Прочан». Це популярний український виробник, виробничі потужності якого розташовані на території м Запоріжжя. Електронні стабілізатори напруги для вулиці від даного виробника можуть працювати при температурі від -40 до +45 градусів Цельсія і при відносно вологості повітря 80% (при t 25 ° С). Також ви можете опціонально замовити покриття плати стабілізатора спеціальним діелектричним лаком, який забезпечить захист від попадання невеликих крапель. Цю послугу ви можете замовити при покупці стабілізатора напруги Volter лінійки Parus, Smart, Prostor, Etalon-s, ПТТМ. Дана опція дозволяє використовувати вуличний стабілізатор напруги Volter при температурі до -25 градусів Цельсія.

Купити вуличний стабілізатор для будинку можна на сайті компанії 7 сорок. У нашому каталозі зібрані найбільш затребувані і продуктивні моделі такого обладнання під брендами Прочан, Вольтер, і інші. Причому, відфільтрувати пошук можна за типом устаткування (симісторні або тиристорні), технічними параметрами (номінальна потужність, струм, діапазон вхідної напруги) або типу монтажу.