Стабілізатори напруги українського виробництва

Стабілізатор напруга - це обладнання, ключовою функцією якого є забезпечення захисту для підключених споживачів від неякісного електроживлення, зокрема, українські стабілізатори напруги забезпечують захист від підвищеної та зниженої напруги, від перевантажень, перегріву, коротких замикань.

Неякісне електроживлення і перепади напруги - це широко поширена проблема, від якої не застраховані як жителі елітних новобудов у столиці, так і власники приватних будинків в невеликих містах регіонів. І саме стабілізатор напруги допоможе вам вирішити проблеми з перебоями електропостачання на вашому об'єкті.

Пропонуємо вам ознайомитися з топовими виробниками українських стабілізаторів напруги за версією нашого магазину 7sorok.ua.

Voltok. Українські стабілізатори напруги Вольток тривалий час були представлені виключно на ринку в країнах ближнього зарубіжжя, однак з 2017 року продукція даної компанії стала доступна і для українського покупця. Всі стабілізатори напруги Вольток виготовляються в м Маріуполь. Ключовою особливістю стабілізаторів напруги Вольток є висока якість комплектуючих і надійне програмне забезпечення. Voltok випускається в наступних лінійках:

  • Basic profi.
  • Safe.
  • Grand.
  • Elegant.
  • Like.

Всі моделі представлені в двох варіаціях: зі стандартним діапазоном вхідних напруги і розширеним діапазоном вхідних напруг. Отримати детальну інформацію про стабілізатори напруги українського виробництво Вольток ви можете у відповідному розділі нашого сайту, або у наших менеджерів.

Укртехнологія. Всі стабілізатори Укртехнологія виготовляються в м Черкаси. Українські стабілізатори напруги Укртехнологія характеризуються широким діапазоном вхідних параметрів, і в результаті стабілізації, в електромережі будуть стабільні 220В. Ще однією перевагою даних апаратів є швидкість реакції на різкі скачки при нестабільній напрузі - апарат стабілізує напруга всього за 20 мілісекунд! Гарантія на всі моделі Укртехнологія становить 10 років.

Стабілізатори напруги Елекс виготовляються в г. Одесса. Це популярний і затребуваний бренд, який швидко і впевнено завоював любов покупців. Українські стабілізатори напруги Елекс випускаються в трьох лінійках.

  • Елекс Герц.
  • Елекс Ампер.
  • Елекс Гібрид.

Volter. Стабілізатори напруги Volter - це продукція торгової марки ПНВП «Електросвіт». Це один з провідних українських заводів з виробництва стабілізаторів напруги. Українські стабілізатори напруги Вольтер - це якісне та надійне обладнання. На сьогоднішній день, тільки Вольтер можуть запропонувати покупцям довічну гарантію на стабілізатори.

Quant. Стабілізатори напруги Quant виникли в результаті виникнення підвищеного попиту на стабілізатори напруги подвійного перетворення на українському ринку. На момент створення бренду «Quant» виробництвом даних стабілізаторів займалася тільки компанія Volter. Йдеться про лінійці стабілізаторів Вольтер Еталон, яка була розроблена командою інженерів «Сіловольт».

LVT. Стабілізатори напруги LVT виробляються в м Львів з 1995 року. Основним напрямком розробки і виробництва компанії LVT є однофазні стабілізатори напруги, а також різні аксесуари для кабельного та ефірного телебачення. За час свого існування компанія ЛВТ змогла отримати значний досвід в даній сфері, а також впевнено закріпитися на ринку в сфері обладнання для телекомунікацій та забезпечення якісного електропостачання для побутової техніки.

Прочан. Стабілізатори напруги Прочан виробляються в г. Запорожье. Дана компанія може запропонувати вам широкий асортимент обладнання для захисту вашої техніки. Окремо варто відзначити, що на сьогоднішній день, компанія Прочан - це єдиний виробник, який виготовляє обладнання в корпусі IP-56.

В інтернет-магазині «7sorok.ua» ви можете купити стабілізатор напруги від популярних виробників, як і надійності яких ми впевнені. Також є можливість замовити таку послугу, як «Підключення стабілізатора напруги». Всі питання щодо даної категорії товарів ви можете задати нашим технічним фахівцям. Для цього вам потрібно просто зателефонувати нам за номерами, які вказані на сайті в розділі «Контакти» або написати нам в онлайн-чат. Якщо ви не знаєте, як вибрати стабілізатор напруги, просто зв'яжіться з нами і ми допоможемо вам підібрати обладнання, яке захистить ваш будинок від неякісного електропостачання.

Ми рекомендуємо вам купити український стабілізатор напруги. Ми є офіційними представниками і дилерами всіх виробників, які представлені на нашому сайті. Також ви можете бути впевнені в тому, що ми підтримуємо гарантійне та сервісне обслуговування. Товари, куплені в нашому інтернет-магазині, ви можете обміняти або повернути протягом 14 днів, відповідно до закону про права споживача.

Якщо вас зацікавило обладнання від вітчизняних виробників, ви можете це обладнвння в інтернет-магазині «7sorok.ua». Оформляючи замовлення на нашому сайті, ви можете бути впевнені, що фахівці нашого інтернет-магазину докладуть максимум зусиль для того, щоб ви отримали стабілізатор в найкоротші терміни найбільш зручним для вас способом.