Реле напруги: ZUBR D6-63 red

ZUBR D6-63 red - Реле напруги
Код товару: 18983-0
Ціна: 3159 Грн.

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Можливість оплати частинами:

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

 • Консультація фахівця
  Відповімо на всі питання
 • Всі види оплати
  Кредит і розстрочка
 • Оплата частинами
  Від 3-х місяців в більше
 • Гарантія та сервіс
  Установка і підключення
 • Доставка по всій Україні
  Зручним для Вас перевізником
 • 14 днів на обмін, повернення
  Без зайвої тяганини і питань
 • Перевірка товару в магазині
  Тест-драйв товару перед відправкою
 • Ми є в таких містах:
  Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро, Тернопіль

Реле напруги ZUBR D6 red призначене для захисту побутового та промислового електрообладнання (в т.ч. трифазних електродвигунів) та може працювати в режимах: однофазного або трифазного навантаження. У режимі однофазного навантаження реле захищає від критичних стрибків напруги в мережі та у разі аварії на одній із фаз, буде вимкнено лише аварійну фазу. У такому режимі ZUBR D6 red можна використати замість трьох однофазних реле! У режимі трифазного навантаження реле захищає від критичних стрибків напруги в мережі, асиметрії, обриву фаз (функцію можна вимкнути), контролює порядок чергування фаз (функцію можна вимкнути) і у разі аварії на одній із фаз будуть вимкнені всі фази. У такому режимі ZUBR D6 red можна використовувати замість трифазного реле із контактором! Під час роботи реле вимірює та відображає чинне значення напруги на кожній з фаз. Усі налаштування та значення аварійних вимкнень зберігаються в незалежній пам'яті.

Фінансово ZUBR D6 red вигідніше, ніж три однофазні реле напруги. До того ж воно компактне і займає 6 стандартних модулів у розподільчому щиті. Його монтаж відбувається у розподільний щиток на стандартну DIN-рейку товщиною 35 мм. Якщо в приміщенні підвищена вологість або існує можливість попадання води на пристрій, тоді щиток повинен відповідати класу захисту IP55 (згідно з ГОСТ 14254). ZUBR D6 red використовує метод вимірювання напруги в мережі - True RMS. Він значно знижує вплив мережевих перешкод на точність виміру напруги, коли форма напруги відрізняється від синусоїди. ВАЖЛИВО! Якщо ви звіряєте показ реле з вашим вимірювальним приладом, перевірте, щоб принцип вимірювання вашого приладу теж був True RMS. Інакше показання реле та вашого вимірювального приладу можуть відрізнятися. Якщо ви все ж таки більше довіряєте своєму вимірюваному приладу, то показання реле можна скоригувати поправкою у показаннях напруги на екрані реле ±20 В.

Ви можете використовувати професійну модель затримки часу вимкнення. Вона дозволяє не відключати обладнання за безпечних за величиною та тривалістю відхилень напруги.

Безпека та комфорт у користуванні:

 • Реле напруги ZUBR D6 red має захист від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу перевищуватиме 70 °С.
 • Ви можете переглянути температуру всередині корпусу будь-якої миті, для моніторингу стану реле.
 • Ви можете заблокувати кнопки керування реле, щоб ніхто не змінив параметри його роботи.
 • Ви можете вимкнути екрани реле в режимі очікування, щоб комфортно використовувати реле у житловому приміщенні. У разі аварії на будь-якій фазі, екран буде блимати.

У ZUBR D6 red реалізовані нові функції, використання яких додатково попередить вихід з ладу техніки, що захищається за рахунок зменшення повторних спрацьовувань реле:

 • регульована максимальна кількість спрацьовувань захисту підряд;
 • регульований гістерезис за напругою.

Журнал здатний зберігати в незалежній пам'яті 99 останніх аварійних спрацьовувань (наприклад, напруга при відключенні реле або спрацьовування термозахисту). Щоб оцінити стан та якість електромережі, ви можете скинути журнал вручну. Так можна проаналізувати характер та частоту аварій за певний проміжок часу. Журнал також скидається при зміні режиму роботи реле (однофазного та трифазного навантаження).

Модель:ZUBR D6-63 red
Монтаж:DIN-рейка
Потужність:3 х 13,9 кВА
Кількість фаз:трифазний
Тип реле:Реле напруги
 • На жаль відгуків немає
 • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар:

ZUBR R1

Ціна: 652 Грн.

ZUBR D32t

Ціна: 972 Грн.

HS Electro УКН-16р

Ціна: 319 Грн.

DigiTOP VA-32

Ціна: 645 Грн.

Zubr D2-40

Ціна: 1222 Грн.