Інтернет магазин - 7 Сорок

Умови гарантії в магазині 7 сорок

Шановний відвідувач! Раді вітати Вас на нашому сайті!

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, Вам, мабуть, цікаво дізнатися, які гарантії ми надаємо нашим покупцям.

Наведені нижче пункти дадуть відповіді на всі Ваші питання.

1. Відповідно до законодавства України, Ви можете повернути придбаний у нас товар протягом 14 днів з моменту покупки. Повернення товару здійснюється тільки в тому випадку, якщо збережено його товарний вигляд.

2. Ми працюємо тільки з перевіреними та надійними постачальниками, які завозять свою продукцію офіційно на територію України або виготовляють її в межах нашої країни. Підробки і не сертифіковані товари ми не продаємо.

3. Наш інтернет магазин 7sorok.ua співпрацює з заводами-виробниками на території України і є їх офіційним дилером.

4. Гарантія на товар видається нами відповідно до гарантійного талону, який додається до кожного товару. У гарантійних зобов'язаннях вказуються терміни надання гарантійного обслуговування.

5. Гарантія на наші монтажні роботи збігається з гарантійним періодом кожної одиниці продукції. Наприклад, якщо гарантія на кондиціонер становить 3 роки від дати продажу, то встановлення кондиціонера буде також мати 3-річну гарантію.

6. Гарантійне і сервісне обслуговування - поняття не ідентичні. Наприклад, за сервісне обслуговування кондиціонера стягується додаткова оплата, в разі, якщо клієнт замовляє цю послугу.

7. Головний показник добросовісної гарантії - це період перебування компанії на ринку. Інтернет-магазин «7сорок» працює з 2007-го року. За 10 років ми заслужили довіру виробників і клієнтів, з якими ми працюємо (в розділі "Нас рекомендують" ви можете ознайомитися з відгуками). Зверніть увагу на те, що ми надаємо різні способи оплати, і Ви можете вибрати один максимально зручний для Вас.

Дякуємо за те, що обираєте 7sorok.ua!

ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.