Інтернет магазин - 7 Сорок

Стабілізатори напруги: РЕТА НОНС NORMIC 14,0 кВт

Якщо ваша електромережа схильна до перепадів напруги, або напруга стабільно підвищена або знижена, вам варто подбати про захист вашої техніки і електроприладів. Для того, щоб захистити побутові прилади і електротехніку від неякісної напруги, фахівці інтернет-магазину "7sorok" рекомендують вам купити стабілізатор напруги.

Пропонуємо вам ознайомитися із стабілізаторами напруги Рета. Однофазні стабілізатори серії Normic стануть кращим рішенням, якщо ви шукайте якісний продукт за прийнятною ціною. Це відмінний стабілізатор напруги, в якому зібрані всі головні функції, необхідні для якісного стабілізатора: безпека, надійність і легкість експлуатації.

Стабілізатори напруги Reta серії Normic демонструють високу точність нормалізації напруги. Для досягнення подібних показників виробник змінив кількість ступенів. РЕТА НОНС NORMIC 14,0 кВт має 12 ступенів регулювання напруги. Апарат забезпечує на виході 220В з точністю 2,3%, при цьому крок стабілізації становитиме всього 5 вольт. Даної точності регулювання напруги досить для більшості побутових приладів.

Для зручності експлуатації, все апарати даного модельного ряду виконані в простому і лаконічному дизайні без зайвих деталей. Кожен апарат лінійки Normic оснащений:

  • невеликим дисплеєм з цифровою індикацією необхідних для контролю параметрів;
  • автоматичним і незалежним вимикачами для швидкого реагування на різні ситуації;
  • перемикачем режимів, який розташований на передній панелі стабілізатора.

Крім очевидних технічних переваг, якими володіють всі моделі серії Normic, стабілізатори Рета також характеризуються такими перевагами:

  • Постійне вдосконалення параметрів і функціональних можливостей обладнання. Виробник прислухається до клієнтів, їх запитам і вимогам, тому регулярно стежить за актуальністю продукції, яку випускає, а також вносить необхідні оновлення та коригування.
  • Гарантія безперебійної роботи протягом 10 років. Торгова марка «РЕТА» відповідає за якість своєї продукції і забезпечує сервісну підтримку клієнта при необхідності.

Якщо вас влаштовує даний діапазон стабілізації і підходить дана потужність, купити РЕТА НОНС NORMIC 14,0 кВт ви можете в нашому інтернет-магазині.

Reta НОНС Normic 14000 це відмінний стабілізатор напруги для квартири. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, ви можете задати їх нашим фахівцям. Для цього ви можете нам зателефонувати, або скористатися формою зворотного зв'язку на нашому сайті. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також нададуть вам професійну консультацію.

Модель:РЕТА НОНС NORMIC 14,0 кВт
Тип стабілізації:симісторні (тиристорні)
Виконання:настінний
Місце встановлення:в приміщенні
Кількість ступенів:12
Потужність (кВт):14,0
Робочий діапазон, В155 - 275
Поріг вимикання, В136 - 300
Похибка на виході:1-2.5%
Max вхідний струм, А63
Призначення:для будинку, для дачі, для квартири, для офісу
Точність вих. напруги, В:8-10 В
Потужність, (ВА):10000 - 15000
Кількість фаз1
Індикація:дисплей
Захист відперевантаження, короткого замикання, перегріву, високої напруги
Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В14000
Підключення:клемне підключення
Розміри (мм):230 х 300 х 530
Вага:39 кг
Гарантія:120 мес.
Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.