Інтернет магазин - 7 Сорок

Реле напруги: ZUBR R1

Реле напруги для установки в розетку
Реле напруги ZUBR R1 призначений для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Особливістю даної моделі є її установка в «євро» розетку. Реле відключає навантаження при перевищенні допустимих меж напруги (максимальних і мінімальних).

Затримка включення
Реле включить навантаження через встановлений час затримки (від 3 до 600 с) після стабілізації напруги. Це необхідно для додаткового захисту чутливої ​​до частих включень / вимиканням живлення електротехніки. При підключенні компресорного устаткування, наприклад, холодильника або кондиціонера, ми рекомендуємо встановлювати певну затримку в межах 120-180 с.

Професійна модель відключення навантаження
Активуйте професійну модель відключення навантаження. Вона дозволяє уникнути частих відключень обладнання при безпечних за значенням і тривалістю відхиленнях напруги.

Безпека при експлуатації
Реле захищено від перегріву: якщо температура всередині корпусу піднімається вище 80 ° С, пристрій відключить живлення з міркувань безпеки. Коли температура опуститися нижче 60 ° С, реле відновить подачу навантаження.

Ви можете заблокувати кнопки управління, щоб ніхто випадково не змінив налаштування пристрою. Ця функція дуже корисна, якщо в будинку є діти або реле знаходиться в громадському місці.

Зручність у користуванні
Управління реле здійснюється всього трьома кнопками. Поточне значення напруги відображається на цифровому екрані. Він також відображає системні сповіщення і спрощує навігацію в меню.

Відображення напруги відбувається відразу після включення реле. Якщо напруга знаходиться в межах норми, пристрій включить навантаження, про що буде сигналізувати зелений індикатор.

Категорія продукції - Реле напруги
Струм, А - 16
Спосіб монтажу - В розетку
Кількість фаз - 1 ф. (230 Вольт)
Термозахист - Є
TrueRMS - Ні
Проф. затримка відключення - Є
Потужність, ВА - 1 000 - 3 500

Модель:ZUBR R1
Монтаж:Розетка
Потужність:2,0- 3,5 кВт
Кількість фаз:однофазний
Тип реле:Реле напруги
Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.