Осушувачі повітря: Neoclima SBN-012

Neoclima SBN-012 - Осушувачі повітря
Код товару: 16959-0
Ціна: 5999 Грн.

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

 • Консультація фахівця
  Відповімо на всі питання
 • Офіційний дилер
  а не просто продавець
 • Всі види оплати
  Кредит і розстрочка
 • Оплата частинами
  Від 3-х місяців в більше
 • Гарантія та сервіс
  Установка і підключення
 • Доставка по всій Україні
  Зручним для Вас перевізником
 • 14 днів на обмін, повернення
  Без зайвої тяганини і питань
 • Перевірка товару в магазині
  Тест-драйв товару перед відправкою

Осушувач повітря Neoclima SBN-012 являє собою високопродуктивний, економічний та компактний осушувач повітря з сенсорним управлінням. Дана модель осушувача не вимагає монтажу. Цей пристрій працює на екологічно безпечному холодоагенті R290. Продуктивність осушувача повітря Neoclima SBN-012 становить до 12 літрів на добу. Апарат розрахований на роботу при зовнішній температурі повітря від 5 °C до 20 °C. Осушувач Neoclima SBN-012 здатний підтримувати рівень вологості в широкому діапазоні (35-85%). Технічні особливості даного пристрою дозволяють використовувати його в будь-яких приміщеннях: житлових кімнатах і побутових кімнатах, пралень, підвалах, гаражах, басейнах (найчастіше і обов'язково використовувати), приміщення з ростом грибка, книжкові кімнати (бібліотеки), сауни (передбанники), винні погреби та інші приміщення підвищеної вологості.

Що стосується конструктивних особливостей даного апарату, то основними складовими елементами осушувача повітря Neoclima SBN-012 є бак для збору конденсату, панель управління, повітряний і повітрозабірні грати. На верхній панелі розташований дисплей з індикацією режимів роботи і рівня вологості.

Якщо розглядати Neoclima SBN-012 з точки зору принципу роботи, то вентилятор подає повітря з приміщення на випарник (радіатор із зниженою температурою). При цьому повітря охолоджується, а волога з повітря конденсується і стікає в піддон. Осушене повітря надходить на конденсатор (радіатор з підвищеною температурою). Там він нагрівається і подається в приміщення.

Окремо варто відзначити що користувач позитивно відгукуються про систему управління осушувачем повітря. На панелі управління розташовані дисплей, кнопки управління і індикатори, що дозволяють задавати необхідні параметри і контролювати роботу приладу.

Модель:Neoclima SBN-012
 • Ирина Попова · 19.02.2021 · Оцінка товару:
  Хороший осушитель, быстро снимает высокий процент влажности в небольших комнатах, незаменим когда на улице постоянный дождь или туман, то есть когда окна бесполезно открывать для просушки. Во время приготовления еды можно поставить на кухню и включить, совершенно не будет испарины на окнах, даже с закрытыми окнами (это для тех, кто не имеет вытяжки кухонной). На балкон можно поставить высушить экстренно постиранное белье, за несколько часов сносно сушит. Ванную комнату после купания сушит за 30 минут. В последнюю зиму, полную туманов, и дождливый холодный май, очень пригодился.
 • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар:

Neoclima SBN-050

Ціна: 40999 Грн.

Neoclima SBN-020

Ціна: 6999 Грн.

Neoclima SBN-030

Ціна: 7999 Грн.

Neoclima DBZH-101

Ціна: 4836 Грн.

Master DH 752

Ціна: 29524 Грн.

Master DH 720

Ціна: 11648 Грн.