Зварювальні інвертори: Paton Pro-500-400V

Paton Pro-500-400V - Зварювальні інвертори
Зварювальні інвертори Paton Pro-500-400V
Зварювальні інвертори Paton Pro-500-400V
Код товару: 20422-0
Ціна: 49999 Грн.

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Можливість оплати частинами:

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

 • Консультація фахівця
  Відповімо на всі питання
 • Всі види оплати
  Кредит і розстрочка
 • Оплата частинами
  Від 3-х місяців в більше
 • Гарантія та сервіс
  Установка і підключення
 • Доставка по всій Україні
  Зручним для Вас перевізником
 • 14 днів на обмін, повернення
  Без зайвої тяганини і питань
 • Перевірка товару в магазині
  Тест-драйв товару перед відправкою
 • Ми є в таких містах:
  Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро, Тернопіль

Paton Pro-500-400V - це цифровий зварювальний інвертор від популярного українського виробника. Це промисловий апарат, призначений для ручного дугового зварювання (РДЗ «MMA»), аргонодугового (АРГ «TIG») і напівавтоматичного зварювання (НА «MIG/MAG»), в середовищі захисних газів і сумішей. Переваги апарату Paton Pro-500 полягають в повністю цифровому способі управління. Завдяки РК-дисплею апарат зручно налаштовувати під будь-яке завдання. Серія зварювальних апаратів «Professional» спрямована на використання в промисловій сфері, з можливістю додаткових регулювань. Патон Про-500 забезпечує фактично безперервну тривалість навантаження на номінальному струмі до 500А, що надає можливість працювати будь-якими електродами діаметром до 6 мм (включаючи тугоплавкі), а також для напівавтоматичного зварювання суцільним дротом діаметром до 1,6 мм.

Зварювальний інвертор Paton Pro-500-400V працює в режимах MMA (РДС), TIG (АРГ), напівавтоматичного зварювання MIG/MAG на постійному струмі, забезпечуючи великі можливості варіння всіх марок сталі, кольорових металів та різних сплавів. Впровадження модуля сниження напруги забезпечило високий рівень безпеки зварювальника та сторонніх людей у періоди відпочинку між циклами зварювальних операцій. Пристрій відповідає за скидання напруги на клемах до 18В, що унеможливлює ураження струмом і заподіяння травм при випадковому зіткненні.

Зварювальник Paton Pro-500-400V має всі необхідні функції, щоб забезпечити якісну та ефективну роботу. Простий початок роботи доступний з опцією гарячого старту, який запалює дугу моментально після включення і доводить значення струму до оптимального показника. Спеціальний регулятор дозволяє встановити максимальне значення зварювального струму для акуратного стикування елементів без бризок. Форсована дуга гарантує стабільність зварювального процесу, знижує ризик залипання електрода для більш якісної роботи навіть майстрів-початківців. Опція є цінною перевагою при частому варінні вертикальних та горизонтальних з'єднань. Антиприлипання полегшує момент відділення стрижня від предмета, що обробляється, знижує ймовірність вильоту іскор і крапель розжареного металу. Автоматичне варіювання показників оптимізує робочий процес, відновлюючи встановлені параметри після відриву.

Модель:Paton Pro-500-400V
Живлення (в):380 (трифазний)
Захист від перегрівумає
Країна виробник:Україна
Тип:зварювальний напівавтомат
Виделектрозварювання/газозварювання
Сила струму min / max:15-500 А
Напруга холостого ходу12/90 В
Тип елект. струму:постійний
Max. діаметр електродів:6.0 мм
Min. діаметр електродів:1.6 мм
Максимальна потужність28,9 кВА
Охолодження:адаптивне
Розміри220х510х386 мм
Вага:22,5 кг
Гарантія:24 мес.
 • На жаль відгуків немає
 • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар: