Стабілізатори напруги: Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0)

Стабілізатор напруги Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0), 3 фази
Код товару: 14910-0
Ціна: 45900 Грн.

Вартість товару з ПДВ

Під замовлення

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Можливість оплати частинами:

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

  • Знайшли дешевше?
    Зателефонуйте нам! Запропонуємо знижку!
  • Консультація фахівця
    Відповімо на всі питання
  • Всі види оплати
    Оплата частинами
  • Оплата частинами
    Від 3-х місяців в більше
  • Гарантія та сервіс
    Установка і підключення
  • Доставка по всій Україні
    Зручним для Вас перевізником
  • 14 днів на обмін, повернення
    Без зайвої тяганини і питань
  • Перевірка товару в магазині
    Тест-драйв товару перед відправкою
  • Ми є в таких містах:
    Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро, Тернопіль

Опис та переваги Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0)

Прочан Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0) забезпечує захист електроспоживачів від аварійно низького і високого напруги, від надструмів, перевантажень по струму, в побутових, комерційних, виробничих приміщеннях. Даний стабілізатор має багаторівневий захист енергоспоживачів. При виникненні аварії в мережі, стабілізатор відключає навантаження від мережі і після усунення аварії автоматично підключає навантаження до мережі. Стабілізатор Прочан Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0) розрахований на безперервний цілодобовий режим роботи в закритих опалювальних приміщеннях.

Стабілізатор напруги Прочан Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0) забезпечує стабілізацію вихідної напруги з точністю +/- 4%, при зміні вхідної напруги в діапазоні від 149 В до 271 В, частотою 50 +/- 1,5 Hz. У діапазонах 141-149 вольт і 271-285 вольт, з частотою 50 +/- 1,5 Hz забезпечує стабілізацію вихідної напруги з точністю +/- 10%. Робочий діапазон Прочан Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0) від 100 до 300 вольт. Дана модель стабілізатора напруги розрахована на підключення споживачів сумарною потужністю 16,5 кВт.

Якщо ви збираєтеся купити стабілізатор напруги, але все ще не знайшли відповідну модель апарату, ми із задоволенням допоможемо вам. Фахівці інтернет-магазину "7sorok.ua" пропонують вам звернути вашу увагу на стабілізатори напруги Прочан серії New Silver. Стабілізатор напруги Прочан Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0) - це повністю самостійне швидкодіюче мікропроцесорний пристрій не потребує догляду і обслуговування. Дана модель стабілізатора напруги призначена для безперервного, автоматичного забезпечення стабілізованою напругою всіх видів електроспоживачів при живленні від мережі змінного струму 141-285 В. з частотою 50 Hz.

Технічні характеристики Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0)

Модель:Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0)
Тип стабілізації:симісторні (тиристорні)
Кількість фаз:трифазний
Потужність (кВт):18.0
Робочий діапазон, В:141-285
Поріг вимикання, В:100-300
Похибка на виході:2.5 - 5%
Точність вих. напруги, В:8-10 В
Max вхідний струм, А:3х32
Кількість ступенів: 8
Індикація:дисплей
Підходить для:дачі, будинку, офісу
Захист від:короткого замикання, низької напруги, перегріву, перевантаження, високої напруги
Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В5500
Виконання:підлогово-настінний
Місце встановлення:в приміщенні
Підключення:клемне
Трансформатор:Алюмінієвий
Вага, кг:51
Розміри, мм:3 х 470х240х155
Гарантія:36 міс.
Країна виробник:Україна
Розмір упаковки, глибина, мм:600
Розмір упаковки, ширина, мм:810
Розмір упаковки, висота, мм:1410

Відгуки о Awattom New Silver 18.0 кВт (3Х6,0)

  • На жаль відгуків немає
  • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар:


Правила публікації коментарів