Інтернет магазин - 7 Сорок

Стабілізатори напруги: РЄТА НОНС SHTEEL 7,0 кВт INFINEON

РЄТА НОНС SHTEEL 7,0 кВт INFINEON
Ціна: 21010 Грн.

Код товару: 12086-0

7 причин, чому купують в 7сорок

1) Ми продаємо, знаючи товар
2) Установка і підключення
3) Гарантія та сервіс
4) Офіційний дилер.
5) Всі форми оплати.
6) Доставка по всій Україні
7) 14 днів на обмін, повернення
Доставка
Сaмовивіз
З магазину: безкоштовно
Кур'єр
Доставка по Києву: безкоштовно
У регіони:
Доставка по Україні

Плануєте купити якісний стабілізатор напруги, який захистить вашу побутову техніку та електрообладнання від перепадів напруги? Фахівці інтернет-магазину "7сорок" із задоволенням вам в цьому допоможуть. Для того, щоб набутий апарат служив вам довгі роки без перебоїв, рекомендуємо звернути увагу на стабілізатори напруги вітчизняного виробництва. Якщо у вашому будинку або офісі встановлено обладнання або електротехніка, яким необхідні конкретні умови електроживлення, рекомендуємо вам звернути увагу на обладнання від популярного виробника Рета серії Shteel INFINEON.

Стабілізатори напруги Reta Shteel INFINEON були розроблені спеціально для усунення перепадів напруги, а також для захисту чутливих до коливань навантаження приладів від коротких замикань. Дана модель стабілізатора напруги відмінно підходить для забезпечення якісного електроживлення різного роду високоточного обладнання, різних пристроїв з електродвигунами, а також приладів, які забезпечують живлення інших джерел. Забезпечення якісного електроживлення особливо важливо, тому що вихід з ладу подібного обладнання зазвичай призводить до виникнення аварійних ситуацій.

РЕТА НОНС SHTEEL 7000 INFINEON забезпечує 220 вольт на виході, при цьому точність кроку стабілізації не буде перевищувати 3,5 вольта. Даної точності буде досить для того, щоб живити енергією побутові та промислові прилади. У конструкції стабілізаторів були використані спеціальні мікропроцесори. Дана технологія дозволила зробити керування приладом точнішим. Однофазний стабілізатор напруги Рета серії SHTEEL мINFINEON ає можливість індивідуальної настройки показників. В даному випадку мова йде про верхній поріг відключення і напругу на виході.

Дана модель стабілізатора здійснює нормалізацію вхідної напруги в діапазоні від 132 до 245 вольт, а також розрахований на навантаження до 7 квт. Якщо вам підходить даний діапазон стабілізації і потужність, то РЕТА НОНС SHTEEL 7,0 кВт INFINEON відмінний стабілізатор напруги для квартири. Перемикання ступенів здійснюється в даній версії стабілізатора здійснюється за рахунок модулів підвищеної надійності виробництва німецької компанії Infineon Technologies AG.

Якщо вас зацікавила дана модель стабілізатора напруги, купити РЕТА НОНС SHTEEL 7,0 кВт INFINEON ви можете в нашому інтернет-магазині. Також, ви завжди можете задати нашим фахівцям всі питання, які у вас виникли з приводу даного апарату.

Модель:РЄТА НОНС SHTEEL 7,0 кВт INFINEON
Тип стабілізації:симісторні (тиристорні)
Виконання:підлогово-настінний
Місце встановлення:в приміщенні
Кількість ступенів:16
Потужність (кВт):7.0
Робочий діапазон, В132-245
Поріг вимикання, В112 - 271
Похибка на виході:1-2.5%
Max вхідний струм, А32
Призначення:для квартири
Точність вих. напруги, В:3-5 В
Потужність, (ВА):5000 - 7500
Кількість фаз1
Індикація:дисплей
Захист відперевантаження, короткого замикання, перегріву, високої напруги
Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В7000
Підключення:клемне підключення
Розміри (мм):230 х 300 х 530
Вага:21 кг
Гарантія:120 мес.
Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2020 г.