Стабілізатори напруги: Volter 7с

Стабілізатор напруги Volter 7с, 220 вольт 7 кВт, купити в Україні
Код товару: 10953-0
Ціна: 31740 Грн.

Вартість товару з ПДВ

В наявності

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Можливість оплати частинами:

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

  • Знайшли дешевше?
    Зателефонуйте нам! Запропонуємо знижку!
  • Консультація фахівця
    Відповімо на всі питання
  • Всі види оплати
    Оплата частинами
  • Оплата частинами
    Від 3-х місяців в більше
  • Гарантія та сервіс
    Установка і підключення
  • Доставка по всій Україні
    Зручним для Вас перевізником
  • 14 днів на обмін, повернення
    Без зайвої тяганини і питань
  • Перевірка товару в магазині
    Тест-драйв товару перед відправкою
  • Ми є в таких містах:
    Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро, Тернопіль

Опис та переваги Volter 7с

Сімісторний стабілізатор напруги Volter 7с від ТМ Volter сконструйований для забезпечення якісною напругою всіх енергоспоживачів при харчуванні від мережі з низькоякісною напругою.

Стабілізатор Вольтер 7с витримує максимальний вхідний струм силою до 32 А.

Прилад розрахований на серйозні перепади напруги в мережі, однак він не має в своєму розпорядженні значних запасів на верхній межі. Таким чином, область застосування даного апарату обмежується тими об'єктами, на яких систематично спостерігається знижена напруга, і не зустрічається стрибкоподібне збільшення напруги вище ГОСТових значень.

Volter 7с розрахований на 7 кВт, і підходить для експлуатації, якщо сумарна потужність електроспоживачів не перевищуватиме 7000 Вт. Дана модель стабілізатора має 9 ступенів регулювання напруги, завдяки чому він може швидко реагувати на зміни вхідної напруги (всього за 20 мс) і стабілізувати її. Крок стабілізації - 15 В.

Однофазний стабілізатор змінного струму Volter 7с легкий і зручний в експлуатації. Апарат абсолютно безшумний, завдяки чому його можна встановити в житловому або робочому приміщенні. Сучасний дизайн стабілізатора робить можливим його установку в коридорі, передпокої, гаражному приміщенні, котельні і т.д.

Купити стабілізатор Volter 7с Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині 7sorok.ua, доставка здійснюється по всій Україні. Фахівці нашого магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.

Технічні характеристики Volter 7с
Модель:Volter 7с
Тип стабілізації:симісторні (тиристорні)
Кількість фаз:однофазний
Потужність (кВт):7.0
Робочий діапазон, В:125-265
Поріг вимикання, В:275
Похибка на виході:5 - 7%
Точність вих. напруги, В:15 В
Max вхідний струм, А:32
Кількість ступенів:9
Індикація:дисплей
Підходить для:дачі, квартири, будинку, офісу
Захист від:короткого замикання, низької напруги, перегріву, перевантаження, високої напруги
Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В7000 ВА
Виконання:підлогово-настінний
Місце встановлення:в приміщенні
Підключення:клемне
Трансформатор:Мідний
Вага, кг:25
Доставка / Оплата:Безкоштовна доставка
Розміри, мм:350 х 420 х 160 мм
Гарантія:Довічна
Країна виробник:Україна

Відгуки о Volter 7с

  • Александр Поляков · 19.08.2021 ·
    Стабилизатор покупался для небольшого дачного домика, где есть холодильник, микроволновка и немного освещения, телевизор. Знал что входное напряжение низкое, но когда установил стабилизатор увидел что оно опускается до 165-170 В. Стабилизатор его вытягивает и подымает до 220-225.
  • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар:


Правила публікації коментарів