Інтернет магазин - 7 Сорок

Стабілізатори напруги: Volter EtalonS-14

Плануєте купити стабілізатор напруги? Якщо ви шукаєте якісний і надійний стабілізатор напруги для квартири, рекомендуємо вам ознайомитися з апаратами від популярного українського бренду Volter. Даний апарат ідеально підходить для тих, хто звик вкладати гроші в довговічне і надійне обладнання.

EtalonS це нова серія апаратів даного виробника. Всі апарати даної серії були ретельно розроблені спеціально для забезпечення підключених електроспоживачів якісним стабілізованою напругою. Стабілізатор Volter EtalonS-14 це електронний пристрій, який відмінно підходить для використання в квартирі або приватному будинку. Основною функцією даного апарату є вирівнювання вхідного напруги. Максимальна потужність даного стабілізатора напруги становить 14 кВт. Вольтер ЕталонС-14 відноситься до пристроїв подвійного перетворення без накопичення енергії.

Однофазний стабілізатор Volter EtalonS-14 захистить підключену техніку від змін, а також стрибків напруги, більш того, на якість вихідної напруги також не впливатиме коливання підключеного навантаження. Для того щоб досягти таких високих показників якості стабілізації напруги, пристрій обладнаний спеціальним джерелом зразкового напруги з частотою мережі і стабільною величиною. Саме з даними джерелом відбуватиметься постійне порівнювання вихідна напруга стабілізатора. Завдяки цьому принципу побудови стабілізатора напруги, Volter EtalonS-14 не реагує навіть на різкі скачки вхідної напруги, а також миттєво реагує на будь-які зміни навантаження. Окремо варто відзначити, що в даній моделі стабілізатора була реалізована незалежність пристрої від типу навантажень. Іншими словами, Volter EtalonS-14 буде однаково працювати як з активною, так і з ємнісний або індуктивним навантаженням (за умови, що вихідний струм не буде перевищувати допустимого вихідного струму).

Volter EtalonS-14 був розроблений таким чином, щоб не реагувати ні на різкі, ні на плавні перепади вхідної напруги, в тому випадку, якщо їх значення не виходять за межі допустимого робочої напруги. Вихідна напруга залишиться незмінним за будь-яких перегонах, або плавних коливаннях вхідної напруги. Це було зроблено спеціально для того, щоб запобігти миготіння ламп розжарювання, а також інших приладів освітлення. Volter EtalonS-14 не вносить спотворень в форму вихідної напруги, а при наявності власних спотворень в мережі живлення зменшує вміст вищих гармонік (з метою зменшення нагрівання електродвигунів і трансформаторів споживачів, і зменшення їх гудіння).

Якщо вас зацікавив цей стабілізатор, купити Volter EtalonS-14 ви можете в нашому інтернет-магазині. Якщо ж у вас залишилися які-небудь питання, ви завжди можете задати їх нашим фахівцям. Для цього вам необхідно зателефонувати за номерами, вказаними на сайті в розділі "Контакти", або скористатися формою зворотного зв'язку.

Модель:Volter EtalonS-14
Тип стабілізації:ON-Line безступеневі
Виконання:підлогово-настінний
Місце встановлення:в приміщенні
Кількість ступенів:плавні (безступінчаті)
Потужність:14,0
Робочий діапазон, В130-330
Поріг вимикання, В105-330
Похибка на виході:0 - 1%
Max вхідний струм, А63
Призначення:для будинку, для дачі, для квартири, для офісу
Точність вих. напруги, В:0-1
Потужність, (ВА):10000 - 15000
Кількість фаз1
Індикація:дисплей
Захист відперевантаження, низької напруги, короткого замикання, перегріву, високої напруги
Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В14000
Підключення:клемне підключення
Розміри (мм):640 х 320 х 122
Вага:17.5 кг
Гарантія:60 мес.
Трансформатор:Мідний
Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2019 г.