Стабілізатори напруги: Volter EtalonS-16,5 (3*5,5)

Volter EtalonS-16,5 (3*5,5) - Стабілізатори напруги
Код товару: 18269-0
Ціна: 71460 Грн.

Оформіть замовлення в один клік

Залиште Ваш телефон і ми самі оформимо замовлення

Можливість оплати частинами:

Хочете купити в кредит або розстрочку?

Ознайомтесь з діючими пропозиціями

 • Консультація фахівця
  Відповімо на всі питання
 • Всі види оплати
  Кредит і розстрочка
 • Оплата частинами
  Від 3-х місяців в більше
 • Гарантія та сервіс
  Установка і підключення
 • Доставка по всій Україні
  Зручним для Вас перевізником
 • 14 днів на обмін, повернення
  Без зайвої тяганини і питань
 • Перевірка товару в магазині
  Тест-драйв товару перед відправкою
 • Ми є в таких містах:
  Київ, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Черкаси, Дніпро, Тернопіль

Стабілізатор напруги Volter EtalonS - це нова серія апаратів даного виробника. Дана лінійка стабілізаторів була розроблена спеціально для забезпечення всіх підключених електроспоживачів якісною стабілізованою напругою.

Volter EtalonS-16,5 (3*5,5) - це електронний стабілізатор напруги, який відмінно підходить для використання у квартирі або приватному будинку. Максимальна потужність даного стабілізатора напруги становить 16,5 кВт, 5,5 кВт за кожною фазою. Цей апарат є пристроєм подвійного перетворення без накопичення енергії.

Безшумний стабілізатор напруги Volter EtalonS-16,5 (3*5,5) призначений для захисту підключеної техніки від змін, а також стрибків напруги, при цьому на якість вихідної напруги не впливатиме коливання навантаження. Для того щоб забезпечити високі показники якості стабілізації, апарат містить у собі спеціальне джерело зразкової напруги з частотою мережі та стабільною величиною. Саме з цим джерелом постійно порівнюється вихідна напруга стабілізатора. Завдяки даному принципу побудови стабілізатора напруги Volter EtalonS-16,5 (3*5,5) не реагує навіть на різкі стрибки вхідної напруги, а також миттєво реагує на будь-які зміни навантаження. Окремо варто відзначити, що в цій моделі стабілізатора була реалізована незалежність пристрою від типу навантажень. Іншими словами, однаково працюватиме як з активним, так і з ємнісним або індуктивним навантаженням (за умови, що вихідний струм не перевищуватиме допустимого вихідного струму).

Трифазний стабілізатор Volter EtalonS-16,5 (3*5,5) не реагує ні на плавні, ні будь-які різкі зміни вхідної напруги, якщо вони не виходять за межі допустимого робочого діапазону. При будь-яких плавних змінах або стрибках вхідної напруги вихідна напруга залишається незмінною. Це зроблено для того, щоб унеможливити миготіння ламп розжарювання та інших освітлювальних приладів споживачів. Не вносить спотворень у форму вихідної напруги, а за наявності власних спотворень в мережі живлення зменшує вміст вищих гармонік (з метою зменшення нагріву електродвигунів і трансформаторів споживачів, та зменшення їх гудіння).

Переваги тиристорних (симісторних) стабілізаторів Volter EtalonS:

Довговічність. Більше тривалий термін безперервної роботи. Тиристорні стабілізатори мають повністю електронну схему стабілізації і не містять рухомих і терть швидкозношувані деталі, як у релейних або сервопривідних.

Швидкодія та точність. Завдяки застосуванню сучасних мікроконтролерів час реакції стабілізатора порядку 10-20 мс. Точність регулювання у тиристорних стабілізаторах досягає 1-3%.

Широкий діапазон вхідної напруги. Тиристорні стабілізатори здатні вивести показники напруги та форми на номінальний рівень навіть у найпроблемніших мережах, де стрибки напруги можуть досягати різниці більш ніж у 130 Вольт.

Модель:Volter EtalonS-16,5 (3*5,5)
Країна виробник:Україна
Тип стабілізації:інверторні
Виконання:настінний
Місце встановлення:вуличні, в приміщенні
Кількість ступенів:плавні (безступінчаті)
Потужність (кВт):16.5
Робочий діапазон, В130-330
Поріг вимикання, В105-330
Похибка на виході:0 - 1%
Max вхідний струм, А3х25
Підходить для:дачі, будинку, офісу
Точність вих. напруги, В:0-1
Потужність, (ВА):5000 - 7500
Кількість фаз3
Індикація:дисплей
Захист відперегріву, короткого замикання, низької напруги, перевантаження, високої напруги
Вихідна потужність на фазу (ВА) при вхідній напрузі 220 В5500 ВА
Підключення:Клемне підключення
Розміри (мм):3 х (640 х 320 х 122)
Вага:3 х 15,7 кг
Гарантія:Довічна
Трансформатор:Мідний
 • На жаль відгуків немає
 • Додати відгук
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
Оцініть товар: