Інтернет магазин - 7 Сорок

Реле струму: Zubr I25

Zubr I25
Ціна: 703 Грн.

Код товару: 11862-0

7 причин, чому купують в 7сорок

1) Ми продаємо, знаючи товар
2) Установка і підключення
3) Гарантія та сервіс
4) Офіційний дилер.
5) Всі форми оплати.
6) Доставка по всій Україні
7) 14 днів на обмін, повернення
Доставка
Сaмовивіз
З магазину: безкоштовно
Кур'єр
Доставка по Києву: 55 грн.
У регіони:
Доставка по Україні

Безкоштовна доставка Укрпоштою!

Реле струму Zubr I25 призначене для захисту електроустаткування, зокрема - електричних двигунів, від перевантаження шляхом обмеження споживання струму. При настанні критичної ситуації реле відключає навантаження.

Реле дозволяє вам оптимізувати роботу електричного двигуна. Воно забезпечує контроль холостого ходу, обмежує роботу на максимальних навантаженнях, а також захищає двигун від перевантаження.

Реле Zubr I25 дозволяє налаштувати час затримки подачі навантаження (3 - 600 с) після включення або перевищення допустимих значень струму. Це дозволяє захистити чутливе до частих відключень струму компресорне обладнання, Для якого рекомендовані затримки становить 120-180 с.

Ви можете встановлювати час затримки вимкнення навантаження при перевищенні кожного з допустимих меж споживання струму. Тривалість затримки становить від 0 до 240 с. При перевищенні допустимого значення параметрів диспрей починає блимати, і по закінченню часу затримки (у разі продовження роботи обладнання на перевищенні значення струму) реле відключить навантаження.

Завдяки використанню алгоритму True RMS досягається більш точний результат вимірювання струму. Але ви можете скорегувати відображається значення сили струму відповідно до вашого контрольним вимірювальним приладом.

Корпус реле струму Zubr I25 виготовлений з негорючого полікарбонату. Пристрій також оснащений захистом від перегріву. Для додаткового захисту вашого обладнання можна обмежити кількість спрацьовувань відключення навантаження.

Налаштування параметрів роботи здійснюється лише трьома кнопками. Значення струму відображається на цифровому екрані відразу після включення. Реле включить навантаження після закінчення час затримки, про що буде сигналізувати зелений індикатор.

Установка реле здійснюється в шафу управління на стандартну DIN-рейку шириною 35 мм.

Характеристики реле Zubr I25:

  • Струм, А - 25
  • Спосіб монтажу - На DIN-рейку
  • Кількість фаз - 1 (230 Вольт)
  • Термозахист - Є
  • TrueRMS - Є
  • Проф. затримка відключення - Ні
  • Потужність, ВА - 5 001 - 7 000

Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, телефонуйте за телефонами вказаними на нашому сайті! Наші фахівці дадуть відповідь на ваші питання та допоможуть з вибором.

Модель:Zubr I25
Тип:DIN-рейка
Кількість фаз:однофазний
Додати відгук:
Ваше ім'я:
Ваш e-mail:
Відгук про товар:
ТЕЛЕФОНИ
(044) 5-999-740
(097) 0-740-740
(066) 740-7-888
(063) 740-0-740
НАШ МАГАЗИН
Стати партнером, дилером
Завантажити прайс
Нас рекомендують
Оплата і доставка
Умови гарантії
Кредит
Статті
Контакти
ФІЛІЇ
Київ
Одеса
Дніпро
Харків
Кривий Ріг
Львів
Черкаси
Житомир
Ми в соціальних мережах
Facebook
YouTube
Twitter
7sorok.ua © 2010-2020 г.